zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe

Formularz kontaktowy – Czyli witamy w firmie Kreator

Zapytanie ofertowe – w ten sposób mogą Państwo dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas szkoleniach. Aby otrzymać dedykowaną ofertę prosimy o kontakt telefoniczny z doradcą. Przede wszystkim mogą Państwo za pomocą formularza nakreślić podstawowe zagadnienia do omówienia.

W celu otrzymania precyzyjnej wyceny na Państwa zapytanie prosimy nakreślenie jak największej ilości oczekiwań.

Przede wszystkim dokładne i szczegółowe wypełnienie treści zapytania pozwoli nam dobrze przygotować ofertę dla Państwa. Zwłaszcza wyszczególnienie nazwy Państwa Firmy i adresu internetowego da nam możliwość bliżej przyjrzeć się Państwa działalności. Dlatego już na tym etapie uwzględnimy specyfikę Państwa Firmy. Co najważniejsze, może to mieć znaczące odzwierciedlenie w jakości oferty, a dalej w jakości przeprowadzonego szkolenia.

Już od pierwszego kontaktu z Klientem zapoznajemy się z charakterem funkcjonowania firmy, z usługami i produktami. Możemy wówczas wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zaproponować od siebie rozwiązania, które mamy przez lata sprawdzone.

Zapytanie ofertowe – co uwzględnić?

Przede wszystkim w zapytaniu prosimy uwzględnić specyfikę grupy szkoleniowej. Czyli podstawowe zadania i obowiązki, mocne strony zespołu, obszary do poprawy. Dodatkowo ważna jest liczba uczestników, prognozowany termin szkolenia. Zatem wszystkie inne przydatne wg Państwa informacje, które pozwolą skompletować program oferty.

W momencie braku niezbędnych informacji pozwolimy sobie na kontakt w Państwem. Ponieważ zależy nam na pełnych informacjach, aby móc przygotować ofertę, która będzie zgodna z Państwa życzeniami.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer tel. (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat Szkolenia (wymagane)

  Treść zapytania ofertowego (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych wPolityce prywatności.