Zapytanie ofertowe

W celu otrzymania precyzyjnej wyceny na Państwa zapytanie prosimy o uzupełnienie poniższego formularza.

Dokładne i szczegółowe wypełnienie treści zapytania pozwoli nam dobrze przygotować ofertę dla Państwa. Wyszczególnienie nazwy Państwa Firmy i adresu internetowego da nam możliwość bliżej przyjrzeć się Państwa działalności i już na tym etapie uwzględnić specyfikę Państwa Firmy. Może to mieć znaczące odzwierciedlenie w jakości oferty, a dalej w jakości przeprowadzonego szkolenia.

Już od pierwszego kontaktu z Klientem staramy się zapoznać z charakterem funkcjonowania naszych Klientów, z ich usługami i produktami. Możemy wówczas wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zaproponować od siebie rozwiązania, które mamy przez lata sprawdzone.

W zapytaniu prosimy uwzględnić specyfikę grupy szkoleniowej – podstawowe zadania i obowiązki, mocne strony zespołu, obszary do poprawy konieczne do uwzględnienia w ofercie, liczba uczestników, prognozowany termin szkolenia, inne przydatne wg Państwa informacje, które pozwolą skompletować program oferty.

W momencie braku niezbędnych informacji pozwolimy sobie na kontakt w Państwem w celu doinformowania, aby móc przygotować ofertę, która będzie zgodna z Państwa życzeniami.

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Numer tel. (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat Szkolenia (wymagane)

Treść zapytania ofertowego (wymagane)

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.