Firma szkoleniowa

firma szkoleniowa

Firma szkoleniowa Kreator – czyli partner na długie lata

Firma szkoleniowa Kreator pierwsze swoje kroki doradcze stawiała w 1998 roku. Jako podstawowy profil działalności obraliśmy psychologię w zarządzaniu. Szybko jednak okazało się, że nasi Klienci oczekują od nas wsparcia również w innych obszarach szkoleniowych.

Przede wszystkim od początku istnienia towarzyszył nam nieustanny rozwój. W związku z tym poszerzaliśmy naszą ofertę biznesową, aby sprostać oczekiwaniom naszych partnerów. Dlatego bardzo szybko uzupełniliśmy naszą ofertę o szkolenia produkcyjne, logistykę, szkolenia finansowe. Dodatkowo na przestrzeni lat rozwinęliśmy szkolenia międzykulturowe, szkolenia z zakresu zarządzania reklamacjami. Również wszelkiego innego rodzaju usługi doradcze. Od wielu lat nasza oferta szkoleniowa jest ustabilizowana, jednak nieustannie się doskonalimy i poszerzamy nasze horyzonty szkoleniowe.

Co najważniejsze wszystkie nasze warsztaty prowadzą sprawdzeni trenerzy. Przygotowani do prowadzenia zajęć pod kątem praktycznym i teoretycznym. Trenerzy przeprowadzają pojedyncze szkolenia oraz projekty długofalowe, rozwojowe.

Z sukcesami prowadzimy szereg projektów rozwijając kompetencje pracowników i wspierając naszych Klientów w rozwoju. Co najważniejsze, większość naszych Klientów wiąże się z nami długofalowo. A dzieje się tak dlatego, gdyż pieczołowicie dbamy o sukcesy naszych partnerów. Przede wszystkim pracujemy w myśl idei:

Sukces Klienta = nasz sukces

Aby nasi Klienci osiągali sukcesy sami musimy nieustannie się kształcić i doskonalić. Czyli podchodzić elastycznie do zmieniających się badań naukowych, metod szkoleniowych, rozwoju biznesu i wysokich oczekiwać Klientów.

Stąd nasza kadra trenerska stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie wiedzy i aktualnych, skutecznych metod edukacyjnych. Dlatego tak wysokie kompetencje powodują, że przez lata towarzyszy nam wielu zadowolonych Klientów.

Co najważniejsze, przez lata firma szkoleniowa Kreator wypracowała indywidualne metody prowadzenia szkoleń. Sprawdzone, ciekawe formy prowadzenia zajęć cieszą się dużym uznaniem naszych partnerów biznesowych. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie skutkowały wymiernymi efektami.

Lubimy uczyć i umiemy uczyć!

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego partnera do prowadzenia szkoleń, zapraszamy do kontaktu. Następnie wykonamy dla Państwa niezobowiązującą ofertę lub propozycję projektu szkoleniowego. Należy pamiętać, że Państwo ostatecznie zdecydują o podjęciu współpracy. Jednak jesteśmy pewni, że będą Państwo z niej bardzo zadowoleni. A co najważniejsze, odczują wymierne efekty prowadzonych szkoleń. Pracownicy również odbiorą naszą współpracę jako inwestycję i pomoc w ich codziennych obowiązkach. Czyli zaowocuje to lepszymi efektami i wynikami w pracy!

Zobacz naszą OFERTĘ SZKOLENIOWĄ!

Zapraszamy do współpracy!