szkolenia dla produkcji

Szkolenia dla produkcji

Szkolenia dla produkcjiZarządzanie Produkcją

Szkolenia dla produkcji rozwijają kompetencje personelu produkcyjnego. Szczególne zadanie mają przede wszystkim firmy oraz działy produkcyjne. Poprzez optymalizację procesów muszą one nadążać za współczesnym postępem, wdrażać nowe produkty i technologie, minimalizować koszty i nieustannie się rozwijać. Dlatego tak ważne jest skuteczne i strategiczne zarządzanie produkcją. Szkolenie dla pracowników produkcji może mieć kluczowe znaczenie dla funkcjonowania Państwa Firmy i jej rozwoju. Udział w nim wpłynie motywująco na personel oraz podniesie kompetencje pracowników.

Szkolenie dla produkcji – kto może na nim skorzystać?

Należy pamiętać, że dział szkoleń dla produkcji obejmuje szeroki zakres kompetencji. Dzięki szkoleniu z zarządzania produkcją kierownicy, brygadziści, liderzy podniosą swoje umiejętności z kierowania swoimi pracownikami. Przede wszystkim rozwiną kompetencje miękkie i zdobędą wiedzę specjalistyczną. Szkolenia dla firm produkcyjnych to propozycja udziału wszystkich pracowników odpowiedzialnych za poszczególne etapy i procesy. Dlatego szkolenia pracowników produkcyjnych to kompleksowy pakiet warsztatów, które podniosą umiejętności Państwa zespołu.

Szkolenia dla produkcji – dla szefów i podwładnych

Zapraszamy Państwa do udziału w bardzo ciekawych i praktycznych warsztatach, jakie obejmują oferowane przez nas szkolenia dla firm. Zarządzanie produkcją to szkolenie dla liderów i mistrzów oraz ich podwładnych. Te szkolenia obejmują nie tylko zarządzanie produkcją, ale też dotyczą osób bezpośrednio realizujących procesy wytwórcze. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach pracowników produkcyjnych, gdyż wspierane są dużym, praktycznym doświadczeniem trenerów. Co najważniejsze, trenerzy posiadają praktykę we wdrażaniu wszelkich procedur w zakładach przemysłowych, procesów i technologii. Jest to niezbędny warunek, aby efektywnie prowadzić szkolenia pracowników produkcyjnych. Spośród szkoleń z zarządzania mogą Państwo rozwijać wiele innych kompetencji. Zapraszamy do kształcenia w kierunku np. zarządzania zespołem, organizacji bezpiecznego i dobrze zorganizowanego stanowiska pracy 5S. W ten sposób do Państwa dyspozycji pozostaje pełny zakres warsztatów Lean Manufacturing, technik przezbrajania SMED, technik utrzymania ruchu TPM itd.

Przyjdź do nas na szkolenia online lub stacjonarne dla produkcji podnoszące wydajność zespołu!

Zarządzanie produkcją szkolenie – OBSZARY SPECJALIZACJI

 • Kaizen, Lean Manufacturing
 • Optymalizacja procesów w dziale produkcji
 • Planowanie
 • Zarządzanie produkcją szkolenia miękkie pracowników produkcyjnych
 • Ocena efektywności procesów
 • Opracowanie programu doskonalenia procesów produkcji
 • Wdrażanie usprawnień
 • Redukcja kosztów i czasu
 • Zwiększenia efektywności wykorzystania zasobów

PROJEKTY IN COMPANY

Przede wszystkim organizujemy szkolenia dla pracowników produkcyjnych, audyty i konsultacje wewnątrz Państwa przedsiębiorstwa. Przedstawione zagadnienia i programy szkoleniowe to pewne wytyczne, które mogą zostać przez Państwa zmodyfikowane. W związku z tym zachęcamy Państwa do wskazania wytycznych w obszarze zarządzania zespołem produkcyjnym. Dzięki temu szkolenie będzie precyzyjnie dopasowane. Zwłaszcza w obszarach, które chcą Państwo szczególnie wzmacniać.

Trenerzy i konsultanci najczęściej realizują szkolenie dla produkcji z uczestnikami bezpośrednio na liniach w Państwa Firmie. Dlatego daje to możliwość ćwiczenia na rzeczywistych danych i parametrach z Państwa środowiska pracy.

W związku z tym:

 • Cały warsztat – szkolenie zarządzanie produkcją, odnosi się do konkretnych problemów Państwa Firmy
 • Szkolenie dla pracowników produkcji ma charakter bardzo praktyczny – uczestnicy szkoleń podejmują wysiłek rzeczywistego przeprowadzenia i wdrożenia nowych metod do swojej pracy
 • Państwa pracownicy już na szkoleniu wprowadzają wiele cennych usprawnień

Szkolenia dla produkcji – szkolenie z kompetencji „MIĘKKICH”

Szkolenia pracowników produkcyjnych to nie tylko twarde warsztaty technologiczne i procesowe. Doskonalimy również kadrę kierowniczą w zakresie zarządzania zespołem oraz rozwijania innych kompetencji osobistych zwiększających skuteczność w pracy.

W ramach szkolenia dla firm produkcyjnych nauczymy Państwa pracowników pracy zespołowej, aby mogli ze sobą efektywnie współpracować i budować wyjątkowy zespół. Realizujemy również wdrażanie MISJI, WARTOŚCI i ZASAD panujących w Państwa przedsiębiorstwie. Zależy nam, aby nasze szkolenia biznesowe sprawiły, że wszyscy pracownicy będą mieli świadomość kierunku, w jakim podąża Państwa Firma.

Prowadzimy wiele szkoleń ukierunkowanych na rozwiązanie konkretnych problemów przedsiębiorstwa, np.:

 • jak zwiększyć innowacyjność zespołu?
 • poprawienie identyfikacji pracowników z Państwa Firmą
 • budowanie samodzielności podwładnych
 • jak praktycznie realizować ważne wartości (np. pracę zespołową)?

Zobacz program szkolenia Zarządzanie zespołem produkcyjnym. Zachęcamy też do udziału w innych warsztatach, np. szkolenia techniki sprzedaży lub szkolenia obsługa klienta.

Szkolenia dla produkcji to propozycja, która zostanie dopasowana do Państwa rzeczywistych sytuacji zawodowych. W celu uzyskania pełnych informacji prosimy o skorzystanie z zapytania ofertowego lub kontakt z Doradcą: