szkolenia dla produkcji

Szkolenia dla produkcji

Szkolenia dla produkcjiZarządzanie Produkcją

Szkolenia dla produkcji rozwijają kompetencje personelu produkcyjnego. Przede wszystkim firmy oraz działy produkcyjne mają szczególne zadanie. Poprzez optymalizację procesów nadążać za współczesnym postępem, wdrażać nowe produkty i technologie, minimalizować koszty i nieustannie się rozwijać. Dlatego tak ważne jest skuteczne i strategiczne zarządzanie produkcją. W szczególności szkolenie pracowników produkcyjnych może mieć kluczowe znaczenie dla funkcjonowania Państwa Firmy i jej rozwoju. Przede wszystkim wpłynie motywująco na personel oraz podniesie kompetencje pracowników.

Należy pamiętać, że dział szkoleń dla produkcji obejmuje szeroki zakres kompetencji. Kierownicy, brygadziści, liderzy podniosą swoje umiejętności z zarządzania swoimi pracownikami. Przede wszystkim rozwiną kompetencje miękkie, jak i zdobędą wiedzę specjalistyczną. Szkolenia dla produkcji to propozycja udziału wszystkich pracowników odpowiedzialnych za poszczególne etapy i procesy. Dlatego szkolenia pracowników produkcyjnych to kompleksowy pakiet warsztatów, które podniosą umiejętności Państwa zespołu.

Szkolenia dla produkcji – dla szefów i podwładnych

Zapraszamy Państwa do udziału w bardzo ciekawych i praktycznych warsztatach. Zarządzanie produkcją szkolenie dla liderów i mistrzów oraz ich podwładnych. Zwłaszcza, że szkolenia dla produkcji dotyczą osób bezpośrednio realizujących procesy wytwórcze. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach pracowników produkcyjnych, gdyż wspierane są dużym, praktycznym doświadczeniem trenerów. Co najważniejsze, trenerzy posiadają praktykę we wdrażaniu wszelkich procedur w zakładach przemysłowych, procesów i technologii. Jest to niezbędny warunek, aby efektywnie prowadzić szkolenia pracowników produkcyjnych. Spośród szkoleń z zarządzania mogą Państwo rozwijać wiele innych kompetencji. Zapraszamy do kształcenia w kierunku np. zarządzania zespołem, organizacji bezpiecznego i dobrze zorganizowanego stanowiska pracy 5S. W ten sposób do Państwa dyspozycji pozostaje pełny zakres warsztatów Lean Manufacturing, technik przezbrajania SMED, technik utrzymania ruchu TPM itd.

Przyjdź do nas na Zarządzanie produkcją szkolenie podnoszące wydajność zespołu!

Zarządzanie produkcją szkolenie – OBSZARY SPECJALIZACJI

 • Kaizen, Lean Manufacturing
 • Optymalizacja procesów w dziale produkcji
 • Planowanie
 • Zarządzanie produkcją szkolenia miękkie pracowników produkcyjnych
 • Ocena efektywności procesów
 • Opracowanie programu doskonalenia procesów produkcji
 • Wdrażanie usprawnień
 • Redukcja kosztów i czasu
 • Zwiększenia efektywności wykorzystania zasobów

PROJEKTY IN COMPANY

Przede wszystkim organizujemy szkolenia dla pracowników produkcyjnych, audyty i konsultacje wewnątrz Państwa przedsiębiorstwa. Przedstawione zagadnienia i programy szkoleniowe to pewne wytyczne, które mogą zostać przez Państwa zmodyfikowane. W związku z tym zachęcamy Państwa do wskazania wytycznych w obszarze Zarządzanie Produkcją, szkolenie wtedy będzie precyzyjnie dopasowane. Zwłaszcza w obszarach, które chcą Państwo szczególnie wzmacniać.

Szkolenie dla produkcji Trenerzy i Konsultanci najczęściej realizują z uczestnikami bezpośrednio na liniach w Państwa Firmie. Dlatego daje to możliwość ćwiczenia na rzeczywistych danych i parametrach z Państwa środowiska pracy.

W związku z tym:

 • Cały warsztat odnosi się do konkretnych problemów Państwa Firmy
 • Szkolenie ma charakter bardzo praktyczny – czyli uczestnicy szkoleń podejmują wysiłek rzeczywistego przeprowadzenia i wdrożenia nowych metod do swojej pracy
 • Państwa pracownicy już na szkoleniu wprowadzają wiele cennych usprawnień

Szkolenia dla produkcji – szkolenie z kompetencji „MIĘKKICH”

Szkolenia pracowników produkcyjnych to nie tylko twarde warsztaty technologiczne i procesowe. Czyli doskonalimy również kadrę kierowniczą w zakresie zarządzania zespołem oraz rozwijania innych kompetencji osobistych zwiększających skuteczność w pracy.

Nauczymy Państwa pracowników pracy zespołowej, aby mogli ze sobą efektywnie współpracować i budować wyjątkowy zespół. Realizujemy również wdrażanie MISJI, WARTOŚCI i ZASAD panujących w Państwa przedsiębiorstwie. Zależy nam, aby wszyscy pracownicy mieli świadomość kierunku, w jakim podąża Państwa Firma.

Prowadzimy wiele szkoleń ukierunkowanych na rozwiązanie konkretnych problemów przedsiębiorstwa, np.

 • jak zwiększyć innowacyjność zespołu?
 • poprawienie identyfikacji pracowników z Państwa Firmą
 • budowanie samodzielności podwładnych
 • jak praktycznie realizować ważne wartości (np. pracę zespołową)?

Zobacz program szkolenia Zarządzanie zespołem produkcyjnym.

Szkolenia dla produkcji to propozycja, która zostanie dopasowana do Państwa rzeczywistych sytuacji zawodowych. W celu uzyskania pełnych informacji prosimy o skorzystanie z ZAPYTANIA OFERTOWEGO lub prosimy o kontakt z Doradcą:

tel. kom. + 48 503 129 393

[email protected]