Zarządzanie produkcją

Zarządzanie Produkcją Szkolenie dla produkcji

Zarządzanie produkcją szkolenie rozwijające kompetencje personelu produkcyjnego. Firmy oraz działy produkcyjne mają szczególne zadanie. Poprzez optymalizację procesów nadążać za współczesnym postępem, wdrażać nowe produkty i technologie, minimalizować koszty i nieustannie się rozwijać. Stąd tak ważne jest skuteczne i strategiczne zarządzanie produkcją. Szkolenia pracowników produkcyjnych będą mieć kluczowe znaczenie dla funkcjonowania Państwa Firmy i jej rozwoju.

Ten dział to szkolenia dla produkcji, które obejmują rozwój szerokiej gamy kompetencji. Kierownicy, brygadziści, liderzy podniosą swoje umiejętności z zarządzania swoimi pracownikami, jak i zdobędą wiedzę specjalistyczną. Szkolenia dla produkcji to propozycja udziału wszystkich pracowników odpowiedzialnych za poszczególne etapy i procesy. Dlatego szkolenia pracowników produkcyjnych to kompleksowy pakiet warsztatów, które podniosą umiejętności Państwa zespołu.

Szkolenia dla produkcji – dla szefów i podwładnych

Zapraszamy Państwa do udziału w bardzo ciekawych i praktycznych warsztatach. Szkolenie zarządzanie produkcją dla liderów i mistrzów oraz ich podwładnych. Szkolenia dla produkcji dotyczą osób bezpośrednio realizujących procesy wytwórcze. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach pracowników produkcyjnych, gdyż wspierane są dużym, praktycznym doświadczeniem trenerów. Trenerzy posiadają praktykę we wdrażaniu wszelkich procedur w zakładach przemysłowych, procesów i technologii. Jest to niezbędny warunek, aby efektywnie prowadzić szkolenia pracowników produkcyjnych. Spośród szkoleń z zarządzania mogą Państwo rozwijać wiele innych kompetencji. Zapraszamy do kształcenia w kierunku zarządzania zespołem, organizacji bezpiecznego i dobrze zorganizowanego stanowiska pracy 5S. Do Państwa dyspozycji pozostaje pełny zakres warsztatów Lean Manufacturing, technik przezbrajania SMED, technik utrzymania ruchu TPM itd.

Przyjdź do nas na Zarządzanie produkcją, szkolenie podnoszące wydajność zespołu!

Szkolenie zarządzanie produkcją – OBSZARY SPECJALIZACJI

 • Keizen, Lean Manufacturing
 • Optymalizacja procesów w dziale produkcji
 • Planowanie
 • Zarządzanie produkcją
 • Ocena efektywności procesów produkcyjnych
 • Opracowanie programu doskonalenia procesów produkcji
 • Wdrażanie usprawnień
 • Redukcja kosztów i czasu
 • Zwiększenia efektywności wykorzystania zasobów

PROJEKTY IN COMPANY

Organizujemy szkolenia dla pracowników produkcyjnych, audyty i konsultacje wewnątrz Państwa przedsiębiorstwa. Przedstawione zagadnienia i programy szkoleniowe to pewne wytyczne, które mogą zostać przez Państwa zmodyfikowane. Zachęcamy Państwa do wskazania wytycznych w obszarze Zarządzanie Produkcją, szkolenie wtedy będzie precyzyjnie dopasowane. Zwłaszcza w obszarach, które chcą Państwo szczególnie wzmacniać.

Szkolenia dla produkcji Trenerzy i Konsultanci najczęściej realizują z uczestnikami bezpośrednio na liniach w Państwa Firmie. Daje to możliwość ćwiczenia na rzeczywistych danych i parametrach z Państwa środowiska pracy.

Dzięki temu:

 • Cały warsztat odnosi się do konkretnych problemów Państwa Firmy
 • Szkolenie nie ma charakteru teoretycznego – uczestnicy szkoleń podejmują wysiłek rzeczywistego przeprowadzenia i wdrożenia nowych metod do swojej pracy
 • Państwa pracownicy już na szkoleniu wprowadzają wiele cennych usprawnień

Szkolenie Zarządzanie Produkcją – nauka kompetencji „MIĘKKICH”

Szkolenia dla pracowników produkcyjnych to nie tylko twarde warsztaty technologiczne i procesowe. Doskonalimy również kadrę kierowniczą w zakresie zarządzania zespołem produkcyjnym, motywowania zespołu oraz rozwijania kompetencji osobistych zwiększających skuteczność w pracy.

Nauczymy Państwa pracowników pracy zespołowej, aby mogli ze sobą efektywnie współpracować i budować wyjątkowy zespół. Realizujemy również wdrażanie MISJI, WARTOŚCI i ZASAD panujących w Państwa przedsiębiorstwie. Zależy nam, aby wszyscy pracownicy mieli świadomość kierunku, w jakim podąża Państwa Firma.

Prowadzimy wiele szkoleń ukierunkowanych na rozwiązanie konkretnych problemów przedsiębiorstwa, np.

 • jak zwiększyć innowacyjność zespołu?
 • jak zwiększyć identyfikację pracowników z Państwa Firmą?
 • jak budować samodzielność podwładnych?
 • jak praktycznie realizować ważne wartości (np. pracę zespołową)?

 

Szkolenia dla produkcji to propozycja, która zostanie dopasowana do Państwa rzeczywistych sytuacji zawodowych. W celu uzyskania pełnych informacji prosimy o skorzystanie z ZAPYTANIA OFERTOWEGO lub prosimy o kontakt z Doradcą:

tel. kom. 533 533 688

[email protected]