szkolenia online

Szkolenia online

Szkolenia online – kursy online – czyli warsztaty dla ambitnych

Szkolenia online to nowoczesna forma nauki, jednocześnie prosta i szybka. Wymagająca jedynie od uczestnika dostępu do internetu oraz urządzenia w postaci komputera, telefonu czy tabletu. Co ważne, wymagająca od uczestnika motywacji. Tylko, albo aż. A jest to ważne, ponieważ w każdej edukacji motywacja ma kluczowe znaczenie. Dlatego prowadząc kursy online również dbamy o Twoją motywację. A wszystko po to, aby spotkania były ciekawe, inspirujące, atrakcyjne. W szczególności efektywne, gdyż celem naszej działalności i misją od 20 lat jest NAUCZYĆ.

Więcej tu nie trzeba. Wystarczą chęci do nauki, sprzęt i pomieszczenie, gdzie będziesz mógł spokojnie z nami popracować. Na to właśnie pozwalają wszelkie kursy online, które oferujemy. Możesz się z nami łączyć z dowolnego miejsca na ziemi, zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności.

Korzyści z udziału w szkoleniach online

Warsztaty i szkolenia online niosą za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim wynikają one z formuły kursu:

  • Możliwość pracy z trenerem w czasie rzeczywistym, zachowując formułę zdalną. Czyli pracujemy LIVE!
  • Widzicie się, słyszycie, dochodzi do interakcji w prowadzącym
  • Możliwość konsultacji, wymiany uwag, zgłaszania na bieżąco kwestii do rozwiązania
  • Kursy online prowadzone metodami bardzo prostymi i przejrzystymi, ułatwiającymi naukę
  • Zadowolenie każdego uczestnika z formy i treści. A także indywidualne modyfikacje formy uczenia ustalone przed warsztatem
  • Zajęcia prowadzone przy pomocy powszechnych i intuicyjnych platform. Dzięki czemu ułatwią kontakt i pozwalają skupić się na nauce
  • Co najważniejsze, nie musisz udawać się do sali szkoleniowej. Ty już w niej jesteś mając komputer i dostęp do internetu

Szkolenia online nadal praktyczne i szyte na miarę?

Wszyscy nasi klienci doskonale wiedzą, że naszą silną stroną zawsze były formy warsztatowe. Przede wszystkim praktyczne zajęcia, dające uczestnikom skuteczne narzędzia. Zwłaszcza praca z trenerem, dająca możliwość efektywnej nauki, przyswojenia technik i nowych modeli pracy. Co najważniejsze, technik, które trener może od razu ocenić i zweryfikować. Czyli dać uczestnikowi poprawne wskazówki na bieżąco. Podobny model wdrażamy podczas wszystkich zajęć, warsztatów, szkoleń online. Naszym celem jest nauczyć, dlatego w zależności od tematu możesz spodziewać się różnych narzędzi. I będą to testy lub zadania do wykonania przed sesją z trenerem. Dodatkowo wykorzystujemy formularze, prezentacje i filmy. W zależności od typu kursu możemy przeprowadzić zadania poszkoleniowe. Czyli różne formy wspierające naukę i wiedzę po spotkaniu. Między innymi: zadania domowe, konsultacje, sesje sprawdzające, coachingi itp. Należy pamiętać, że praca wykonywana po kursie online pełni rolę sprawdzającą lub gruntującą wiedzę.

Każdy klient współpracujący z nami wie, że metody dobieramy do oczekiwanego efektu. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie inne, niestandardowe typy pracy. Czyli również takie, które wspólnie ocenimy za zasadne i słuszne do osiągnięcia celu.

Zapraszamy do współpracy w trybie szkoleń online. Jeżeli w naszym spisie nie ma interesującego Cię kursu, to nic, nie przejmuj się! Napisz do nas, a my przemyślimy, co możemy w tej kwestii zrobić. Jeżeli to tylko będzie w naszej gestii, to nie zostawimy Cię z Twoim problemem sam na sam.

Oferta szkoleń on-line

Zapraszamy do udziału w warsztatach on-line.

Kursy online dla kadry menadżerskiej i kierowniczej

Szkolenia dla działu handlowego

Rozwój w domowym areszcie

Wsparcie psychologiczne online, konsultacje i coaching

Większość szkoleń on-line, które prowadzimy jest dopasowywana pod specyfikę klientów. Możemy uzgodnić indywidualne potrzeby, specyfikę i wtedy przygotujemy zdalne kursy dla Państwa pracowników. Dlatego prosimy o skorzystanie z ZAPYTANIA OFERTOWEGO lub kontakt z naszymi doradcami:

tel. kom. 533 533 688

tel. kom. 503 129 393

[email protected]