Mikołaj Dla Managera – konferencja 2018 – Manager i Energia

Konferencja Mikołaj dla Managera 2018 – Manager i Energia

Energia to jeden z najcenniejszych zasobów. Umiejętność zarządzania energią decyduje o skuteczności, efektywności oraz wydajności menadżerek i menadżerów. To także ważny element zdrowia i szczęścia.

Mark Twain pisał wprost: „Czym jest człowiek bez energii? Niczym, zupełnie niczym. (…) Zsumuj wszystkie dary, którymi obdarzony jest człowiek, a największa część podziwu przypadnie jego energii. Gdybym był poganinem, wzniósłbym posąg Energii, upadł przed nią i ja wielbił!”

Konferencja w 2018 roku to duża dawka Energii. Opowiadaliśmy o niej, czciliśmy ją! Przede wszystkim gościliśmy wspaniałych prelegentów, którzy na swój sposób o tej energii opowiadali. W szczególności każdy z nich miał swój pogląd i stosunek do niej. W ten sposób wniosek zrodził się jeden: każdemu jest potrzebna do działania! Ale każdy inaczej ją wykorzystuje.

Co najważniejsze, Energia występuje pod wieloma postaciami, różnie się objawia i ujawnia. W związku z tym do nas należy decyzja, co z nią zrobić i jak ją spożytkować. Zwłaszcza, że jest gwarantem sukcesu, skuteczności i twórczości!

Konferencja MDM 2018 – Prelegenci

Konferencja MDM 2018 to wspaniałe osobistości w trakcie wystąpień. Zobacz, kto zagościł na tegorocznej konferencji:

Katarzyna Grzempowska

Temat wystąpienia: „Jeszcze tylko rozwieszę pranie…”

Z zawodu menadżerka i trenerka biznesu. Z wykształcenia psycholożka. Dodatkowo założycielka i prezeska zarządu firmy szkoleniowo-doradczej KREATOR.  Jej główce wartości: twórczyni, wytwórczyni i odtwórczyni.

  • Zatrzaśnięte drzwi i pułapki codzienności
  • Jak obudzić wewnętrzną witalność i życiową siłę?
  • W drodze po energie – czyli małe kroki i duże rezultaty.

Voca Ilnicka

Temat wystąpienia: „Doładuj się sam. Wewnętrzne zasilanie bez prądu i słońca”.

Przede wszystkim przewodniczka po seksualności. Redaktorka bezpruderyjnego portalu Seksualnosc-Kobiet.pl. W związku z tym o seksie i seksualności pisze artykuły i książki, prowadzi warsztaty i opowiada w Internecie.

Możesz chodzić z nosem na kwintę, bo jest jesień. Możesz też pozwolić, aby przez Twoje ciało płynęła radość i spełnienie, gdy pozwolisz sobie na przepływ energii seksualnej. Czy się odważysz?

Karol Bielecki

Temat wystąpienia: „Jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach?”

Co najważniejsze, Karol Bielecki to polski piłkarz ręczny, grający na pozycji lewego rozgrywającego, reprezentant Polski. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich, Wicemistrz Świata z 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009, brązowy medalista z Mistrzostw Świata 2015 w Katarze.
Należy pamiętać, że w 2010 roku, podczas meczu z Chorwacją, w wyniku wypadku Karol Bielecki stracił oko. Czyli jest jedynym na świecie zawodnikiem, który grał w piłkę ręczna bez oka. Dodatkowo odnosząc sukcesy nieporównywalne z innymi. Również w 2016 roku pełnił rolę chorążego reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Także wtedy został Królem Strzelców rzucając 55 bramek. Następnie po sezonie klubowym 2017/2018 zakończył karierę sportową.

Prawdziwa historia życia i kariery sportowej Karola Bieleckiego – motywująca i inspirująca.

Dariusz Wojteczek

Temat wystąpienia: „Joga źródłem energii”.

Dyplomowany nauczyciel hatha jogi według metody B.K.S. Iyengara (I i II stopień introductory; od 2000r.). Nauczanie jogi stało się jego pasją i pracą, a praktykowanie – jego życiem. Każdego dnia czuje, że robi coś pięknego i że znalazł to, czego szukał.

Joga jest przez wielu odbierana jako spokojne i uduchowione ćwiczenia rozciągające. Tym razem chcemy pokazać inne oblicze jogi, która pomaga osiągnąć witalność i energię na długi, pracowity dzień. Podzielić się z wami przykładami z życia managerów, którzy uprawiając jogę, dobraną idealnie do siebie, zaczęli znacznie lepiej i efektywniej funkcjonować w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Bartosz Zamirowski

Temat wystąpienia: „Nikola, Nikola”.

Przede wszystkim Partner zarządzający firmy doradczej Bizlab, wspierającej ludzi i biznes w osiąganiu najlepszych wyników.

Nie zamierzam dać satysfakcji owym, ograniczonym, zazdrosnym indywiduom, które próbują udaremnić me wysiłki. Nie są oni dla mnie niczym więcej, niż zarazkami jakiejś obrzydliwej choroby. Świat nie jest gotowy na mój projekt.

Dodatkowo cofnijmy się do 2014 roku. Zobacz Mikołaj dla Managera 2014!

Możesz również zobaczyć poszczególne wystąpienia MDM 2018 na kanale YouTube Kreator.