Mikołaj Dla Managera – konferencja 2016 – Manager i Szaleństwo

Konferencja Mikołaj dla Managera 2016 – Manager i Szaleństwo

Należy pamiętać, że rok 2016 zaowocował bardzo ciekawym zagadnieniem. Mianowicie przeprowadziliśmy naszych klientów i gości konferencji przez zagadnienie Szaleństwa. Przede wszystkim była to świetna i intrygująca konferencja. Ukazująca znaczenie szaleństwa, zwłaszcza w życiu osobistym, zawodowym oraz kulturze. Okazuje się bowiem, że odrobina szaleństwa jest niezbędna dla naszej kreatywności i nieprzeciętnych rezultatów.

Konferencja MDM 2016 – Prelegenci

Poniżej znajdują się opisy prelegentów MDM 2016, którzy występowali podczas konferencji:

Katarzyna Grzempowska

Przede wszystkim Menadżerka. Dodatkowo Trenerka biznesu, Psycholożka. Założycielka i prezeska firmy szkoleniowo-doradczej KREATOR. W szczególności twórczyni, wytwórczyni i odtwórczyni.

W życiu najlepiej, kiedy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest nam tylko dobrze – to niedobrze. Jan Twardowski

Temat wystąpienia: „Szaleństwo i królewska droga rozwoju”.

Piotr Gospodarczyk

Przede wszystkim ekonomista, pedagog, trener biznesu i muzyk z zamiłowania. Mówi o sobie: ilustruję i rozwijam świat ważnych dla mnie wartości, postaw, umiejętności: słuchania, komunikowania się. Dodatkowo budowania relacji dla samego siebie-ludzi-świata przyrody, odpoczynku, odpowiedzialności, kreatywności, efektywności, inteligencji emocjonalnej, pracy zespołowej, przywództwa”.

Tego jeszcze nie było! Zagramy wszyscy w orkiestrze dyrygowanej przez Piotra – przygotowaliśmy instrumenty muzyczne dla każdego uczestnika. Nie umiesz grać na żadnym instrumencie? Nie szkodzi, Piotr Cię w mig nauczy.

Temat wystąpienia: „Orkiestra Rytmów Zarządzania”.

Tomasz Piekot

W szczególności językoznawca i komunikolog z Uniwersytetu Wrocławskiego. Od siedmiu lat prostuje język polskich firm i urzędników. Uszczerza pisma, odpowiedzi na reklamacje i rozmowy na infoliniach. Przede wszystkim nie znosi „iżania”, walczy z językiem abrakadabra. Prywatnie – barista amator.

Najlepszy tweet napisał dawno temu Juliusz Cezar. Gorsze, że ktoś go źle przetłumaczył. „Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem” bardziej przypomina dreptanie przed toi toiem, niż brutalnie wygraną bitwę. Ale jaki to ma związek z językiem
współczesnego managera? A taki, że każdego dnia toczysz wiele bitew. W związku z tym Twoja skuteczność zależy w dużym stopniu od tego, jak władasz językiem.

Temat wystąpienia: „Pach, pach, pach, czyli w tym szaleństwie jest metoda”.

Dorota Szlachcic

Co najważniejsze, Dorota Szlachcic to projektantka największego oceanarium w Europie, wrocławskiego Afrykarium oraz współwłaścicielka Fabryki Projektowej ArC2. Profesjonalista roku 2014 magazynu Forbes, wybrana do „top 10” najlepszych polskich architektek. Projektowanie wysokogórskiego schroniska w Himalajach czy oceanarium w Angoli? W szczególności te dwa projekty z cyklu mission impossible. Myślę, że to właściwie jedyna możliwość, żeby zacząć myśleć w zupełnie inny sposób.

Temat wystąpienia: „Czas wizjonerów”

Bartosz Zamirowski

Partner zarządzający doradczej firmy Bizlab wspierającej ludzi i biznes w osiąganiu najlepszych wyników. Czasami szalonymi metodami.

??? + ???

Temat wystąpienia: „ZSCDT”

Dodatkowo zobacz naszą konferencję Mikołaj dla Managera 2017.

Możesz również zobaczyć poszczególne wystąpienia MDM 2016 na kanale YouTube Kreator.