O nas

Rozwijamy firmy, rozwijając ludzi.

 

Firma szkoleniowa KREATOR specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz w doradztwie biznesowym. Co najważniejsze, od 1998 roku wspieramy firmy w zakresie efektywnego zarządzania procesami i zasobami. Przede wszystkim prowadzimy szkolenia, udzielamy doradztwa. Czyli doskonalimy kompetencje pracowników, dostarczamy wiedzę i pomagamy naszym partnerom wdrażać ich strategie.

MISJA

Należy pamiętać, że naszą misją jest wspieranie ludzi w procesie rozwoju. Czyli poprzez szkolenia i doradztwo uczymy, jak przekuć umiejętności w biznesowy i osobisty sukces.

WARTOŚCI

1. Rozwój

Przede wszystkim lubimy uczyć i wspierać innych w rozwoju zawodowym i osobistym. Taką mamy naturę, dlatego zachęcamy naszych Klientów oraz ich firmy do przekraczania dotychczasowych granic myślenia i działania. W szczególności do pobudzania kreatywności oraz innowacyjności. Także do zmian, eksperymentów, wykorzystywania okazji.
W związku z tym dostarczamy wiedzę i umiejętności, motywujemy do zmian, pomagamy i doradzamy.
Stąd czujemy się zaszczyceni, że uczestniczymy w misji, jaką jest edukacja społeczeństwa i poprawa ludzkiego życia.

2. Profesjonalizm

Należy pamiętać, że oferujemy Państwu szkolenia i doradztwo wysokiej jakości. Dlatego od wielu lat działamy według standardów. Ale tez najwyższych standardów uczymy naszych partnerów. W związku z tym każde zadanie jest wykonywane przez nas z największym wkładem, wiedzą, wykonujemy naszą pracę rzetelnie.
Stosując wieloletnie, sprawdzone metody, gwarantujemy jakość i skuteczność. Jesteśmy odpowiedzialni i wiemy, że stawką za dobrze zrealizowane szkolenie jest sukces klienta, potem opinia o nas. Dlatego sięgamy do tego, co dobre i sprawdzone, patrząc jednocześnie w przyszłość szukając nowych, kreatywnych rozwiązań.

3. Partnerstwo

Co najważniejsze, nasze relacje z klientami oparte są o najwyższe wartości – współpracę, szacunek do siebie oraz do innych ludzi. W szczególności przestrzegamy w naszej pracy zasady uczciwości. Wiemy, że oczekiwania naszych klientów są bardzo wysokie, dlatego z najwyższą starannością spełniamy ich potrzeby i marzenia. Dlatego każde zagadnienie traktujemy z szacunkiem. Z wielkim zaangażowaniem szukamy metod oraz sposobów, aby je spełnić.

ZESPÓŁ FIRMY KREATOR

1. Trenerzy i konsultanci

Należy pamiętać, że wybierając firmę szkoleniową KREATOR współpracujecie Państwo z profesjonalistami. Zatrudniamy wielu trenerów, coachów, konsultantów, którzy:

  • przede wszystkim mają bogate doświadczenie biznesowe w pracy dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw
  • tworzą, modyfikują i wdrażają w firmach efektywne procesy, procedury i narzędzia
  • uwzględnią w realizacji projektów Państwa cele. W szczególności potrzeby, specyfikę pracy, kulturę organizacyjną oraz uwarunkowania zewnętrzne
  • dodatkowo mają wysokie umiejętności interpersonalne, potrafią współpracować, lubią uczyć, realizują się w pracy z ludźmi
  • zrealizowali dziesiątki, setki projektów szkoleniowo-doradczych. Dlatego z zaangażowaniem i pasją tworzą profesjonalne szkolenia.

2. Zarząd

Zarząd KreatorKatarzyna Grzempowska – Prezes Zarządu

Założyciel i członek Zarządu KREATOR. Odpowiada za działalność szkoleniowo-doradczą firmy. Prowadzi coachingi dla kadry trenerskiej. Wcześniej jako trener szkoleń biznesowych stworzyła i zrealizowała projekty szkoleniowe dla kilkudziesięciu firm. Jest absolwentką psychologii oraz polonistyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Piotr Grzempowski – Wiceprezes Zarządu

Założyciel i członek Zarządu KREATOR odpowiedzialny za strategię i rozwój firmy. Ma duże doświadczenie praktyczne w działalności biznesowej – praktyk umiejętności handlowych i menedżerskich. Posiada wykształcenie wyższe techniczne. Jako trener prowadził szkolenia z zakresu sprzedaży, komunikacji i zarządzania.