O nas

Rozwijamy firmy, rozwijając ludzi.

 

Firma KREATOR specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz w doradztwie biznesowym. Od 1998 roku wspieramy firmy w zakresie efektywnego zarządzania procesami i zasobami. Prowadzimy szkolenia, udzielamy doradztwa. Doskonalimy kompetencje pracowników, dostarczamy wiedzę i pomagamy naszym partnerom wdrażać ich strategie.

MISJA

Naszą misją jest wspieranie ludzi w procesie rozwoju. Poprzez szkolenia i doradztwo uczymy, jak przekuć umiejętności w biznesowy i osobisty sukces.

WARTOŚCI

1. Rozwój

Lubimy uczyć i wspierać innych w rozwoju zawodowym i osobistym. Zachęcamy naszych Klientów oraz ich firmy do przekraczania dotychczasowych granic myślenia i działania, do kreatywności oraz innowacyjności.
Dostarczamy wiedzę i umiejętności, motywujemy do zmian, pomagamy i doradzamy.
Czujemy się zaszczyceni, że uczestniczymy w misji, jaką jest edukacja społeczeństwa i poprawa ludzkiego życia.

2. Profesjonalizm

Oferujemy Państwu szkolenia i doradztwo wysokiej jakości. Działamy według standardów i uczymy standardów. Wykonujemy naszą pracę rzetelnie.
Poprzez nasze metody gwarantujemy jakość, skuteczność i bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. Sięgamy do tego, co dobre i sprawdzone, patrząc jednocześnie w przyszłość szukając nowych, kreatywnych rozwiązań.

3. Partnerstwo

Nasze relacje z klientami oparte są o współpracę, szacunek do siebie oraz do innych ludzi. Przestrzegamy w biznesie zasady uczciwości. Rozumiemy oczekiwania, potrzeby i marzenia naszych klientów. Traktujemy je z szacunkiem i z pasją szukamy metod oraz narzędzi do ich spełnienia.

ZESPÓŁ FIRMY KREATOR

1. Trenerzy i konsultanci

Wybierając KREATOR współpracujecie Państwo z profesjonalistami. Zatrudniamy ponad 40 trenerów, coachów, konsultantów, którzy:

  • mają bogate doświadczenie biznesowe w pracy dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw
  • tworzą, modyfikują i wdrażają w firmach efektywne procesy, procedury i narzędzia
  • uwzględnią w realizacji projektów Państwa cele, potrzeby, specyfikę pracy, kulturę organizacyjną oraz uwarunkowania zewnętrzne
  • mają wysokie umiejętności interpersonalne, potrafią współpracować, lubią uczyć, realizują się w pracy z ludźmi
  • zrealizowali dziesiątki, setki projektów szkoleniowo-doradczych. Z zaangażowaniem i pasją tworzą profesjonalne szkolenia.

2. Zarząd

Zarząd KreatorKatarzyna Grzempowska – Prezes Zarządu

Założyciel i członek Zarządu KREATOR. Odpowiada za działalność szkoleniowo-doradczą firmy. Prowadzi coachingi dla kadry trenerskiej. Wcześniej jako trener szkoleń biznesowych stworzyła i zrealizowała projekty szkoleniowe dla kilkudziesięciu firm. Jest absolwentką psychologii oraz polonistyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Piotr Grzempowski – Wiceprezes Zarządu

Założyciel i członek Zarządu KREATOR odpowiedzialny za strategię i rozwój firmy. Ma duże doświadczenie praktyczne w działalności biznesowej – praktyk umiejętności handlowych i menedżerskich. Posiada wykształcenie wyższe techniczne. Jako trener prowadził szkolenia z zakresu sprzedaży, komunikacji i zarządzania.