Zgłoszenie na szkolenie otwarte

Udział w szkoleniu otwartym

Zgłoszenie na szkolenie otwarte – co zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu otwartym? Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Resztę proszę pozostawić nam. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszych kroków, formalności i procedur.

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach otwartych. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a wcześniej do wyboru ciekawego szkolenia. Lista szkoleń wraz z informacjami organizacyjnymi znajduje się TUTAJ. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo fakturę pro-forma. Po dokonaniu wpłaty prześlemy Państwu fv VAT. Kreator zastrzega sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia KREATOR dokona zwrotu wpłaconych kosztów.

Zgłoszenie na szkolenie otwarte – zasady

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w Regulaminie Szkoleń Otwartych. Zapraszamy do zapoznania się z jego zapisami. Aby wziąć udział w szkoleniu konieczne jest zapoznanie się z regulaminem i zaakceptowanie poniżej odpowiedniej opcji.

Na szkoleniach otwartych spotykają się przedstawiciele różnych branż. Jest to dodatkową wartością, gdyż pozwala na wymianę informacji, kontaktów oraz wiedzy z innymi uczestnikami. Jest to doskonała metoda, aby podpatrzeć zasady pracy innych przedsiębiorstw, nowe rozwiązania i pomysły.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu otwartym mogą Państwo dokonać w dowolnej formie. Formularz jest jedną z nich. Mogą Państwo zgłosić je telefonicznie (kontakt) lub wysłać informacje droga mailową [email protected]. Wtedy nasz doradca skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dalszych kroków.

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres firmy (wymagane)

Numer tel. (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat szkolenia (wymagane)

Liczba osób (wymagane)

Data szkolenia

NIP

Faktura VAT
tak

Informacje dodatkowe lub uwagi

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.