zgłoszenie na szkolenie otwarte

Zgłoszenie na szkolenie otwarte

Udział w szkoleniu otwartym

Zgłoszenie na szkolenie otwarte – czyli co zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu otwartym? Przede wszystkim wystarczy wypełnić poniższy formularz. Czyli resztę proszę pozostawić nam. Z pewnością skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszych kroków, formalności i procedur.

Co najważniejsze, zachęcamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach otwartych. Dlatego prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a wcześniej do wyboru ciekawego szkolenia. Lista szkoleń wraz z informacjami organizacyjnymi znajduje się TUTAJ. W związku z tym, po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo fakturę pro-forma. Następnie po dokonaniu wpłaty prześlemy Państwu fv VAT. Kreator zastrzega sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu szkolenia. Dlatego w przypadku odwołania szkolenia KREATOR dokona zwrotu wpłaconych kosztów.

Zgłoszenie na szkolenie otwarte – zasady

Przede wszystkim wszelkie niezbędne informacje znajdują się w Regulaminie Szkoleń Otwartych. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z jego zapisami. Aby wziąć udział w szkoleniu konieczne jest zapoznanie się z regulaminem i zaakceptowanie poniżej odpowiedniej opcji.

Należy pamiętać, że na szkoleniach otwartych spotykają się przedstawiciele różnych branż. Stąd jest to dodatkową wartością, gdyż pozwala na wymianę informacji, kontaktów oraz wiedzy z innymi uczestnikami. Czyli jest to doskonała metoda, aby podpatrzeć zasady pracy innych przedsiębiorstw, nowe rozwiązania i pomysły.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu otwartym mogą Państwo dokonać w dowolnej formie. Formularz jest jedną z nich. Również mogą Państwo dokonać zgłoszenia telefonicznie (kontakt) lub wysłać informacje droga mailową [email protected]. Wtedy nasz doradca skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dalszych kroków.

Zobacz listę najbliższych szkoleń otwartych.

tel. kom. + 48 503 129 393

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres firmy (wymagane)

  Numer tel. (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat szkolenia (wymagane)

  Liczba osób (wymagane)

  Data szkolenia

  NIP

  Faktura VAT

  tak

  Informacje dodatkowe lub uwagi

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych wPolityce prywatności.