szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe

Szkolenia Biznesowe dla Firm

Szkolenia Biznesowe to nasz zawód i pasja. Dlatego zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie szkoleń biznesowych dla firm. Należy pamiętać, że organizujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i szkolenia zamknięte dla firm. Szkolenia zamknięte to bardzo efektywny sposób rozwoju pracowników. Wtedy warsztaty projektujemy specjalnie dla Państwa, dopasowujemy projekty do specyfiki jednostki organizacyjnej, charakteru działu. Za pomocą projektów zamkniętych realizujemy ścieżki rozwojowe personelu. Czyli poprawiamy i polepszamy szereg kompetencji, które wskazują nasi klienci. Większość szkoleń możemy realizować również jako szkolenia online, w postaci webinarium. Wejdź na link do szkoleń online, aby zobaczyć popularne tematy, które tą metodą realizujemy

W ten sposób w ciągu wieloletniej pracy, organizując szkolenia zamkniete dla firm, przeprowadziliśmy wiele zróżnicowanych projektów szkoleniowych. Każdy projekt indywidualnie dostosowywany do specyfiki firmy, specyfiki działalności. Dlatego chętnie wykażemy się świetnymi referencjami od wielu naszych klientów, znanych, renomowanych firm, sieci handlowych, czy produkcyjnych. Należy pamiętać, że przeprowadzamy długofalowe projekty rozwojowe, a także realizujemy mniejsze, indywidualne życzenia naszych klientów. Istotną cechą naszych szkoleń zamkniętych dla firm jest bardzo rzetelny proces realizacji szkoleń: indywidualne dopasowanie, przygotowanie oraz ich przeprowadzenie. Z pewnością Szkolenia biznesowe dla firm to nasza specjalność, dlatego będzie nam bardzo miło, gdy dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

   Działania przedszkoleniowe przy szkoleniach biznesowych

Przede wszystkim tylko rzetelny wywiad i badanie potrzeb gwarantują dobrze zrealizowane szkolenia biznesowe. Dlatego ten etap nasi trenerzy szczególnie traktują. Zebrane informacje wykorzystują do profesjonalnego przeprowadzenia szkolenia oraz do przygotowania materiałów szkoleniowych. Co najważniejsze, materiałami naprawdę się wyróżniamy. Dzięki temu powstaje skrypt, który zawiera metody dopasowane do charakteru branży Klienta. Ponieważ tylko skuteczne zbieranie informacji oraz nauka specyfiki klienta (produktów, usług, charakteru branży itp.) pozwala przeprowadzić szkolenie skutecznie. Ciężko pracujemy nad tym, aby oczekiwany efekt był na najwyższym poziomie.

Sprawdź nasze referencje!

   Szkolenie

Otóż większość zajęć przeprowadzana jest w formie aktywnych warsztatów. Szkolenia biznesowe prowadzimy w charakterze ćwiczeń praktycznych. Zwłaszcza wtedy uczestnicy mówią, piszą, rozwiązują zadania, uczą się nowych, konkretnych technik. Każdy uczestnik wykonuje bardzo dużo zadań praktycznych.

Współpraca w zakresie szkoleń biznesowych

Szkolenia biznesowe, zwłaszcza zamknięte to najlepsza forma budowania kompetencji u pracowników. Zamkniętym warsztatem można rozwijać umiejętność personelu na ich rzeczywistych przykładach. Przede wszystkim daje to możliwość pracy na produktach firmowych, usługach, specyfice Państwa Firmy. Zajęcia są prowadzone przez trenera przygotowanego do charakteru pracy grupy szkoleniowej, znającego:

 • realne problemy do rozwiązania
 • kompetencje do poprawienia u szkolonego zespołu
 • specyfikę działania przedsiębiorstwa
 • produkty lub usługi Państwa Firmy
 • metody, którymi skutecznie podnosimy kompetencje pracowników

Korzyści z wyboru dobrych szkoleń Firmy Kreator

Co najważniejsze, warsztatowy charakter zajęć powoduje, że szybko i skutecznie uczymy nowych zachowań, technik, stylu pracy. Taka forma szkoleń dla firm została przez nas zweryfikowana podczas kilkunastoletniej praktyki w szkoleniach biznesowych. Stąd gwarantujemy, że na naszych treningach Państwa pracownicy:

 • nabywają szybko praktycznych umiejętności, czyli już w trakcie trwania szkolenia
 • dowiadują się jakie cechy, zachowania należy wyeliminować lub ograniczać, zwłaszcza w realizacji powierzonych zadań
 • mogą na bieżąco zweryfikować swoją obecną wiedzę i umiejętności
 • dostają informacje zwrotne na temat bieżącej pracy na szkoleniu
 • nabywają bardzo dużą dawkę wiedzy, ćwiczeń, praktycznych przykładów technik. W szczególności dostosowanych do specyfiki pracy szkolonego zespołu
 • otrzymują przydatny skrypt szkoleniowy z przykładami technik dostosowanymi do Państwa działalności (szkolenia zamknięte dla firm)
 • umieją zastosować konkretne techniki i metody pracy na swoim stanowisku

Należy pamiętać, że wiedza na szkoleniach prezentowana jest w sposób ciekawy i bardzo atrakcyjny. Zawiera wiele zaskakujących i ciekawych form, co sprzyja przyswajaniu wiedzy i tworzy pozytywną atmosferę do nauki.

 • szkolenie warsztatowe
 • aktywne ćwiczenia
 • zadania praktyczne
 • scenki symulacyjne
 • praktyczny skrypt z technikami
 • dopasowane przykłady
 • wzorce rozmów
 • analizy zachowań
 • certyfikat potwierdzający udział

 

   Materiały szkoleniowe

Każdy uczestnik otrzymuje bardzo praktyczny skrypt szkoleniowy. Co najważniejsze, jest to narządzie, które zawiera kumulację wszystkich technik prezentowanych na szkoleniu oraz obszarów wiedzy warsztatowej. Dodatkowo zamieszczone techniki są dopasowane do specyfiki firmy, produktów lub usług szkolonego zespołu.

Skrypt szkoleniowy to bardzo praktyczny dokument. Przede wszystkim służy wsparciu wiedzy po szkoleniu, w bardzo łatwy i szybki sposób przypomina wszystkie techniki prezentowane na warsztatach. Jest realnym wsparciem w codziennej pracy uczestników szkoleń dzięki technikom dopasowanym do specyfiki szkolonych zespołów. Prowadząc przez lata szkolenia zamknięte dla firm wiemy, że w okresie poszkoleniowym wielu uczestników chce przypomnieć sobie omawiane zagadnienia. W ten sposób gromadzimy je w postaci skryptu, gdzie zostaną utrwalone techniki szkoleniowe. Dlatego skrypt przygotowujemy w taki sposób, aby umożliwiał przypomnienie technik w prosty i praktyczny sposób.

   Trenerzy

Wszystkie szkolenia zamknięte dla firm prowadzone są przez trenerów z bogatym doświadczeniem praktycznym w szkolonej dziedzinie. Tylko trenerzy z praktycznym doświadczeniem mogą zrealizować na wysokim poziomie założone przez Państwa cele. Takie przygotowanie jest gwarancją sukcesu szkoleniowego.

Co najważniejsze, trenerzy firmy Kreator zdobywali doświadczenie w wielu branżach. Posiadają wszechstronną wiedzę lub specjalizują się z danej, wąskiej dziedzinie. Przekonają się Państwo, że efekty pracy trenerów firmy Kreator będą szybko zauważalne. Zadanie trenera: nauczyć! Czyli naszym celem jest wyszkolony pracownik. Dlatego nadrzędną sprawą jest umiejętność przekazywania wiedzy oraz sprawdzone metody edukacyjne.

   Wsparcie poszkoleniowe – szkolenia biznesowe dla firm

Po każdym przeprowadzonym szkoleniu mogą Państwo skorzystać ze wsparcia poszkoleniowego. Dlatego wspieramy naszych klientów w rozwoju nie tylko poprzez przeprowadzenie szkolenia, ale również po jego zakończeniu. Stąd w zależności od potrzeb i kierunku rozwoju zachęcamy do wsparcia w postaci Follow-up:

 • Konsultacje telefoniczne i mailowe
 • Zadania wdrożeniowe
 • Sesje powtórzeniowe
 • Spotkania sprawdzające
 • Praca „on the job”
 • Coachingi
 • inne

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!