Mikołaj Dla Managera – konferencja 2019 – Manager i Moc

Konferencja Mikołaj dla Managera 2019 – Manager i Moc

Pisarz Terry Goodkind powiedział: „Sama moc nie jest ani dobra, ani zła – po prostu istnieje. To człowiek decyduje, co z nią zrobi.”

I z takim założeniem przystąpiliśmy do konferencji Mikołaj Dla Managera 2019! Wybraliśmy wspaniałych prelegentów, którzy pokazali nam wszystkim swoje rozumienie mocy. Ukazali sposób jej wykorzystania i spożytkowania do realizacji celów wyższych, osobistych, społecznych, sukcesów sportowych. Ale co najważniejsze, każdy prelegent uzmysłowił nam, że moc mamy wszyscy, a różnicuje nas tylko sposób jej wykorzystania do podejmowanych przedsięwzięć! 

A Ty w jaki sposób wykorzystujesz swoją moc?

Wspólnie z nami podkręć wewnętrzny motywator i naładuj akumulatory na kolejny rok, pełen mocarnych wyzwań.

Do zobaczenia i niechaj moc będzie z Tobą!

Konferencja MDM 2019 – Prelegenci

Konferencja MDM 2019 to wspaniałe osobistości, wspaniali mówcy. Zobacz, kto zagościł na naszej konferencji w 2019 roku:

Katarzyna Grzempowska

Temat wystąpienia: „Żegnaj Matko Polko!”

Z zawodu menadżerka i trenerka biznesu. Wyedukowana psycholożka. Zawodowo i biznesowo założycielka i prezeska zarządu firmy szkoleniowo-doradczej KREATOR. Zdefiniowana w takiej oto pigułce: twórczyni, wytwórczyni i odtwórczyni.

Łukasz Kadziewicz

Temat wystąpienia: „Przełamać stereotypy i uwierzyć w siebie”

Siatkarz, wieloletni reprezentant Polski, wicemistrz Świata z 2006r., dwukrotny olimpijczyk. Za wybitne osiągnięcia sportowe Łukasz Kadziewicz otrzymał od Prezydenta RP odznaczenie  –  Złoty Krzyż Zasługi. Koordynator projektu Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Autor magazynu sportowego „Kadziu Project”, który powstał we współpracy z telewizją Polsat Sport. Przedstawia piłkę siatkową „od kuchni”. Przez wiele lat  związany z Warmią i Mazurami, obecnie z Dolnym Śląskiem, a zawodowo ze stacją Polsat Sport.

Jim Williams

Temat wystąpienia: „12 lat jako Słowianin – jak przeżyłem i zachowałem poczucie humoru mieszkając w Polsce?”

Mim, aktor, klaun i komik. Jako performer przez 20 lat podróżował po Stanach Zjednoczonych i Europie. Od 12 lat mieszka w Polsce. Zdobył nagrody na licznych festiwalach komediowych, występuje w telewizji i jest odpowiedzialny za tworzenie anglojęzycznej społeczności standupowej we Wrocławiu, Krakowie i Łodzi. Jest również profesjonalnym klaunem medycznym, pracuje jako klaun i trener dla Czerwonych Nosków, organizacji Red Noses International. Regularnie odwiedza szpitale w Polsce, aby przynieść radość pacjentom, rodzicom i personelowi medycznemu. Czy to na scenie, czy poza nią – misją życiową Jima jest niesienie radości i świata pełnego śmiechu.

Dariusz Nowicki

Temat wystąpienia: „Moc jest w Tobie. Poznaj sekrety mentalnego przygotowania mistrzów sportu”.

Dariusz Nowicki to Trzykrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, współpracował z wieloma medalistami, m.in. Mateuszem Kusznierewiczem, Robertem Korzeniowskim, Pawłem Nastulą, Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, czy Krzysztofem Hołowczycem. Psycholog sportu i trener, specjalista do spraw treningu mentalnego, pracujący w sporcie wysokiego wyczynu od 1986 roku

Trener Kadry Narodowej taekwondo olimpijskiego w latach 2009-2010. Prezes i wiceprezes ds. sportowych Polskiego Związku Taekwondo WTF w latach 1997-2004.

Bartosz Zamirowski

Temat wystąpienia: „NIE BYĆ SOBĄ – wytyczne dla prawdziwego mężczyzny anno domini 2020 (oraz lata kolejne)”.

Zawodowo, biznesowo – Partner zarządzający firmy doradczej Bizlab, wspierającej ludzi i biznes w osiąganiu najlepszych wyników. Specjalizuje się w doradzaniu szerokiej populacji managerów, handlowców, badaniami organizacji oraz coach-mentoringiem.

 

Dla przypomnienia i dobrej zabawy się do 2018 roku. Zobacz Mikołaj dla Managera 2018!

Możesz również zobaczyć poszczególne wystąpienia MDM 2018 na kanale YouTube Kreator.