szkolenia dla biznesu

Szkolenia dla biznesu to sposób na to, by Twoja firma miała w swoich szeregach prawdziwych ekspertów. Zarządzanie zespołem, bycie skutecznym sprzedawcą czy umiejętności z zakresu finansów – szkolenia biznesowe, które organizuje KREATOR, pozwalają podnieść kompetencje właśnie z tego zakresu. Jeśli więc chcesz, by Twoje przedsiębiorstwo skutecznie się rozwijało, postaw na kursy i szkolenia biznesowe z naszej oferty!

Najlepsze kursy dla biznesu – wiedza, którą powinien posiadać każdy przedsiębiorca

Wiele umiejętności potrzebnych do prowadzenia biznesu nabywa się wraz z doświadczeniem. Jednak szkolenia i kursy dla biznesu mogą podnieść efektywność menedżerów i innych pracowników Twojej firmy jeszcze szybciej. Właśnie dlatego warto zorganizować profesjonalne szkolenia dla kierowników. Dzięki szkoleniom prowadzonym w formie warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak budować efektywny zespół i nim zarządzać – zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie

Zanim jednak stworzymy projekt szkolenia dla Twojej firmy, staramy się poznać jej charakter. Pozwoli nam to przygotować szkolenie, które będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb Waszego przedsiębiorstwa. Dzięki temu w trakcie warsztatów będziemy w stanie zaproponować zadania związane z problemami, z którymi pracownicy Twojej firmy mogą mieć do czynienia na co dzień.

Szkolenia dla biznesu – oferta KREATOR

Od wielu lat prowadzimy szkolenia, które pozwalają zwiększyć kompetencje pracowników firm z różnych branż. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte. 

Szkolenia zamknięte to najbardziej efektywny sposób na poszerzenie wiedzy. W ten sposób możemy skupić się na indywidualnych potrzebach Twojego przedsiębiorstwa. Jakie szkolenia dla firm możemy w ten sposób zorganizować?

Nasza oferta obejmuje:

  • szkolenia menedżerskie,
  • szkolenia ze sprzedaży,
  • szkolenia międzykulturowe,
  • szkolenia finansowe,
  • szkolenia z reklamacji,
  • i wiele innych.

W zakresie szkoleń menadżerskich stawiamy na podnoszenie standardów w Twojej firmie. Rozwój kadry pracowniczej ma na to ogromne przełożenie. Dzięki temu, że osoby wchodzące w skład kadry zarządzającej dowiedzą się m.in. tego, jak prowadzić rekrutację, motywować pracowników czy też po prostu – w jaki sposób prowadzić zebranie, członkowie ich zespołów będą pokierowani w odpowiedni sposób. Przełoży się to nie tylko na wyniki firmy, ale też ogólne zadowolenie pracowników.

Sprzedażowe szkolenia dla biznesu to klucz do podniesienia efektywności w działach realizujących strategię sprzedażową. By zwiększyć efektywność sprzedawców, warto zorganizować dla nich szkolenia biznesowe mające na celu uporządkowanie ich wiedzy na temat technik sprzedaży czy też negocjacji lub pisania ofert biznesowych. Możliwe, że teorię mają już w małym paluszku. Kursy dla biznesu i ćwiczenia warsztatowe mają na celu nauczyć ich, jak korzystać z tej wiedzy w praktyce.

Właściciele firm, które rozwijają się także na rynku międzynarodowym – nawiązując relacje z innymi narodowościami, mogą skorzystać z naszego wsparcia stawiając na szkolenia międzykulturowe. Pozwolą one poznać różnice w obyczajowości przedstawicieli różnych narodowości i kultur. Dzięki temu komunikacja między partnerami biznesowymi będzie o wiele łatwiejsza, co pozwoli na szybkie znalezienie wspólnego języka.

Szkolenia dla biznesu obejmują także obszar finansów. KREATOR chce pomóc zrozumieć świat finansów wszystkim. Właśnie dlatego poza szkoleniami z windykacji należności czy oceny wiarygodności kontrahenta, organizujemy też szkolenie „Finanse dla niefinansistów”. Udział w takim szkoleniu pozwala zwiększyć świadomość i mieć lepszy pogląd na sytuację swojej firmy.

Szkolenia biznesowe w firmie KREATOR to także wsparcie w procesach reklamacyjnych. Przeprowadzamy szkolenia z obsługi reklamacji, czyli z postępowania w obsłudze klienta w przypadku wizyty klienta reklamującego zakupiony produkt. Wspieramy firmy również z aktualnych przepisów w reklamacjach, które są zawiłe i skomplikowane dla przeciętnego przedsiębiorcy. Szkolenia prawne prowadzi wieloletni praktyk i rzecznik praw konsumenta. Szkolenia z reklamacji na pewno uregulują proces reklamacyjny w Twojej firmie.

Najlepsze szkolenia biznesowe – jak organizować?

Jeśli stawiasz na rozwój swojej firmy i chcesz, żeby Twoi pracownicy potrafili skutecznie zarządzać oraz sprzedawać, skorzystaj z naszej oferty. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy i wskażesz, co dokładnie Cię interesuje. Szkolenia z zarządzania projektami lub zarządzania stresem? A może Twoja firma potrzebuje przeszkolenia z zakresu obsługi klienta? Jeśli nie masz pewności, na jaki obszar rozwojowy się zdecydować, zachęcamy do kontaktu!

Organizujemy szkolenia online i stacjonarne dla firm z całej Polski!