Szkolenia dla pracowników

Szkolenia dla pracowników to coś, w co każda firma, chcąc się nieustannie rozwijać, powinna zainwestować. Z naszej strony oferujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Wśród nich szkolenia handlowe, menedżerskie, międzykulturowe i wiele innych. Przeprowadzamy je w formule stacjonarnej oraz  online. Dzięki np. szkoleniom ze sprzedaży można uzyskać umiejętności efektywnej sprzedaży oraz skutecznej negocjacji nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Już od pierwszego momentu zależy przebieg przyszłej współpracy, dlatego dobrze jest posiąść odpowiednie podejście do kontrahenta. Szkolimy uczestników między innymi z savoir-vivre w biznesie. Uczymy jak dobrze napisać teksty ofertowe oraz zachęcić klientów do powrotu do intensywnych zakupów. Zapraszamy na szkolenia wszystkich pracowników. 

Jakie zagadnienia obejmują szkolenia dla pracowników?

Szkolenia dla pracowników biurowych obejmują wszystkie niezbędne tematy i praktyczne zastosowania wiedzy, tak aby uzyskać, jak najlepsze wyniki w pracy. Obsługa klienta szkolenie to pierwsza pozycja, na której należy się skupić, jeśli firma chce nieustannie pozyskiwać nowych klientów oraz utrzymać tych dotychczasowych. Szkolenia kierowanie zespołem prowadzone są dla osób, które zarządzają grupą ludzi i chcą zyskać jeszcze więcej miękkich umiejętności, tak aby polepszyć współpracę między pracownikami, zmniejszyć konflikty i poprawić wydajność pracy.

Ciekawe szkolenia dla pracowników to także te międzynarodowe obejmujące marketing oraz komunikację z zagranicznymi firmami i kontrahentami z zakresu biznesu. Skupiamy się między innymi na takich krajach jak Indie, Japonia, Chiny, Korea, Finlandia, Czechy, Niemcy, Włochy, czy Francja. Ale posiadamy wiele innych narodowości oraz kultur w swojej ofercie. Bardzo ważne jest także zwrócenie uwagi na komunikację w firmie. Tego typu kurs kierowany jest głównie do szefów i menedżerów. Ma on na celu nauczenie jak rozpoznawać i reagować na błędy w przepływie informacji w pracy. Tak samo, jak trening asertywności oraz rozwiązywania konfliktów w pracy. To bardzo ważne szkolenia, które poprawiają skuteczną współpracę.

Zarządzanie stresem wśród pracowników 

Szkolenia dla firm, które organizujemy, mają za zadanie również nauczyć pracowników jak radzić sobie w stresujących sytuacjach, których zazwyczaj nie da się uniknąć. Zarządzanie stresem szkolenia obejmują zarówno zwiększenie swojej efektywności w sferze życia zawodowego, jak i prywatnego. Specjaliści przekazują wskazówki jak radzić sobie ze stresem i emocjami w kulminacyjnych momentach w pracy. Ponadto uczestnicy zostaną uświadomieni jakie konsekwencje mogą wystąpić w momencie, gdy stres oraz złe doznania nie zostaną zmniejszone od razu.

Oferujemy szkolenia również dla pracowników z branży produkcyjnej, która potrafi być niezwykle angażująca, męcząca oraz stresująca. W tym zakresie prowadzimy kursy 5S, SMED oraz TPM. Praca zespołowa w zakładach fabrycznych to podstawa. Skupiamy się na takich tematach jak motywowanie pracowników do współpracy w grupie, celach do spełnienia, odpowiedzialności zespołowej

Prowadzenie działalności handlowej, sprzedaży lub produkcji wiąże się także z obsługą reklamacji od klientów. Szkolimy pracowników z zakresu rozwiązywania tego typu problemów, szczególnie jeśli dotyczy to pracy z niezadowolonym klientem.