Mikołaj Dla Managera – konferencja 2017 – Manager i Piękny Umysł

Konferencja Mikołaj dla Managera 2017 – Manager i Piękny Umysł

Jakie zagadki kryje przed nami umysł? Przede wszystkim, jak nim zarządzać i wykorzystywać jego potencjał? Dodatkowo co robić, aby nasz umysł był naprawdę piękny? Znajdź na nowo inspirację w sobie i dla siebie!

Rok 2017 oczarował naszą konferencję Pięknym Umysłem. W związku z tym gościliśmy prelegentów, którzy skupili się na wszelkich formach twórczych naszego umysłu. W ten sposób przebrnęliśmy od fizjologi, nauki, zabawy do śpiewu. Należy pamiętać, że wykładowcy poruszyli szerokie spektrum oraz przedstawili wizję pięknego umysłu wedle swojego uznania. Dlatego zaprocentowało to tak wspaniałymi wystąpieniami i zróżnicowaniem tematycznym. Każdy z nas ma Piękny Umysł, wystarczy go z siebie wydobyć…

Konferencja MDM 2017 – Prelegenci

Konferencja 2017 zakończona wielkimi owacjami. W związku z tym prezentujemy naszych prelegentów MDM 2017, którzy występowali podczas konferencji:

dr Marek Kaczmarzyk

Dr Marek Kaczmarzyk to przede wszystkim biolog, neurodydaktyk i memetyk. Również nauczyciel i wykładowca Uniwersytetu Śląskiego. Specjalista w zakresie ewolucyjnego, neurobiologicznego i memetycznego podłoża procesów uczenia się, nauczania i wychowania.

 • Teoria umysłu według Giacomo Rizzolattiego
 • Odkrycie neuronów lustrzanych
 • Skalowanie mechanizmów lustrzanych a model rzeczywistości
 • Neurobiologia uśmiechu
 • Neurobiologia a zarządzanie ludźmi

Temat wystąpienia: „Umysł bez granic”

Katarzyna Grzempowska

W szczególności, z zamiłowania, wykształcenia i zawodu – menadżerka, trenerka biznesu oraz psycholożka. Założycielka i prezeska zarządu firmy szkoleniowo-doradczej KREATOR. Przede wszystkim jej trzy nadrzędne cechy to: twórczyni, wytwórczyni i odtwórczyni.

 • Gdzie naprawdę żyją potwory?
 • Kim nie chcemy być i co dzieje się z negatywnym obrazem siebie?
 • Jak w prosty sposób zapanować nad umysłem?
 • Co jest i będzie największą kompetencją XXI wieku?

Temat wystąpienia: „Umysł non fiction”

Tomasz Czarski

Tomasz Czarski to przede wszystkim przedsiębiorca z Wrocławia, założyciel i twórca polskiej marki zdrowych kosmetyków i sieci franczyzowej ORGANIQUE. Dodatkowo działacz społeczny, propagator harmonijnego życia.

 • Moja droga do zrozumienia świata
 • Świat to jedynie mój świat – w szczególności akceptacja i czerpanie z lekcji życia
 • Firma jako wyraz własnej misji i wartości – przede wszystkim spójność myśli i działania jako droga do szczęścia

Temat wystąpienia: „Misja – Życie”

Bartosz Zamirowski

Partner zarządzający firmy doradczej Bizlab, która przede wszystkim wspiera ludzi i biznes w osiąganiu najlepszych wyników. Co najważniejsze, nasz mózg potrzebuje glukozy, kwasów tłuszczowych i antyoksydantów. W takim razie umysł karmimy słowami. Dlatego postawiłem sobie pytanie: czy jest jedno słowo, które możemy uznać za najważniejsze?

Temat wystąpienia: „Najważniejsze słowo dla Twojego umysłu”

Patrycja Obara

Współwłaścicielka i trenerka głosu w Muzycznej Garderobie (www.muzycznagarderoba.pl). Przede wszystkim autorka tekstów, współautorka muzyki, wokalistka zespołu „Patrycja Obara & The Tactopers” (www.thetactopers.com), menedżerka i konsultantka artystyczna Cloud Theater. Co najważniejsze, dydaktyczka z pasji z ponad 15-letnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych oraz szkolenia dla biznesu. W szczególności nowatorskie warsztaty, podczas których muzykę (i muzykowanie) wykorzystuje do rozwijania umiejętności miękkich.

 • Zaprogramowani – przede wszystkim o muzyce jako nieodłącznej części życia
 • Lęk ekspozycji – o muzyce jako największym pragnieniu i największym lęku
 • Nie tylko rozrywka – czyli o muzyce jako wielofunkcyjnym narzędziu szkoleniowym

Temat wystąpienia: „Wyśpiewaj sobie rozwój”

Zobacz nasza konferencję Mikołaj dla Managera 2018.

Możesz również zobaczyć poszczególne wystąpienia MDM 2017 na kanale YouTube Kreator.