szkolenia otwarte wrocław

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte Wrocław stacjonarne dla pracowników

Szkolenia otwarte Wrocław – doskonała forma indywidualnego podnoszenia umiejętności w firmie Kreator. Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach we Wrocławiu w siedzibie naszej firmy. Przede wszystkim prosimy o zapoznanie się z poniższą listą tematów i wybrać coś ciekawego dla siebie lub swoich pracowników. Należy pamiętać, że na warsztatach otwartych spotykają się przedstawiciele różnych firm. Dlatego takie spotkania dają możliwość wymiany poglądów i wiedzy z uczestnikami innych przedsiębiorstw. W ten sposób na jednym warsztacie spotykają się przedstawiciele kilku różnych branż. Daje to okazję do wymiany kontaktów biznesowych, jak również wymiany doświadczenia z innymi uczestnikami zajęć.

Co najważniejsze warsztaty dają możliwość przeszkolenia pojedynczych osób, gdy nie udaje się Państwu zebrać większej grupy uczestników. W ten sposób pojedyncze osoby mogą skorzystać z treningu i wzbogacać swoje umiejętności. W przypadku większych grup pracowniczych przygotowujemy szkolenia zamknięte.

Szkolenia otwarte Wrocław – zakres warsztatów

Szkolenia otwarte stacjonarne prowadzimy z różnych zakresów. Przede wszystkim zapraszamy osoby zainteresowane sprzedażą i zarządzaniem zespołem, reklamacjami, prezentacjami, asertywnością oraz windykacjami. Dlatego warto regularnie odwiedzać ten dział, gdyż wybiórczo organizujemy warsztaty dla „koneserów”. Dodatkowo zachęcamy do subskrypcji newslettera firmowego, znajdującej po prawej stronie serwisu, na wysuwającym się buttonie (pod Facebook i YouTube). W ten sposób otrzymacie Państwo bieżące informacje o treningach otwartych online oraz tradycyjnych. Należy pamiętać, że warsztaty przeprowadzane są w trybie jedno lub dwudniowym. W związku z tym na każdym warsztacie panuje inny schemat organizacyjny. Ale najważniejsze jest to, że zagadnienia programowe są tak skonstruowane, że każdy może je przełożyć na swoją specyfikę pracy.

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach w firmie KREATOR. W ten sposób, prócz samej nauki, istnieje możliwość wymiany doświadczeń i poglądów. Zwłaszcza z uczestnikami, którzy reprezentują inne firmy i często różnorodne branże. Dlatego jest to ciekawy zbiór doświadczeń i pomysłów, który wesprze Państwa warsztat i wiedzę.

Harmonogram – szkolenie otwarte online i tradycyjne Wrocław

    Linki do programów

Decyzja

Termin

Inwestycja

   Kierowanie zespołemBiorę udział08-09.02.2023
(2 dni środa-czwartek)
godziny 9:00-15:30
1490 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Savoir vivre w biznesieBiorę udział19.01.2023
(1 dzień czwartek)
godziny 9:00-16:00
890 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Profesjonalna obsługa reklamacjiBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
890 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Komunikacja asertywna w pracyBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
890 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Prawa Konsumenta i Przedsiębiorcy
Biorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
890 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Techniki sprzedażyBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1290 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Windykacje należności – techniki negocjacjiBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
890 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Negocjacje zakupoweBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1290 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie stresemBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
890 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Train The TrainersBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1290 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Sztuka prezentacjiBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1290 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie czasem pracyBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
890 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Obsługa klientaBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1290 zł netto od osoby
(+23% VAT)

Zgłoszenie na szkolenia otwarte Wrocław

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres firmy (wymagane)

  Numer tel. (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat szkolenia (wymagane)

  Liczba osób (wymagane)

  Data szkolenia

  NIP

  Faktura VAT
  tak

  Informacje dodatkowe lub uwagi

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  tel. kom. + 48 503 129 393

  O szkoleniach otwartych

  Co ważne, warsztaty w Firmie Kreator prowadzone są sprawdzonymi metodami. Wypracowaliśmy je przez ponad 20 lat naszego doświadczenia. Dlatego gwarantują zdobycie wielu praktycznych umiejętności. Zajęcia prowadzone są metodą aktywnego treningu. W związku z tym każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia i nauczenia się nowych technik.

  Przyjemną atmosferę szkolenia przeplata ciekawa i przydatna wiedza. Czyli są to ćwiczenia praktyczne, symulacje i case’y. Dlatego forma nauki jest tak zorganizowana, aby uczestnikom stworzyć przyjemną i sprzyjającą atmosferę do uczenia się. Co najważniejsze, warsztaty odbierane są przez uczestników jako profesjonalne, jednocześnie przyjazne i pełne pozytywnej energii.

  Należy pamiętać, że charakter zajęć aktywnie angażuje uczestników w proces nauki. W związku z tym zawiera ćwiczenia praktyczne, symulacje, scenki, zadania i prezentacje. Czyli naprzemiennie wiedza jest przeplatana praktyką, ćwiczeniami, analizami i technikami. Uczestnicy otrzymują konkretne wzorce do pracy i na ich podstawie dopasowują swoje realne sytuacje zawodowe. Dodatkowo ćwiczą je pod okiem trenera, konsultując i sprawdzając. W ten sposób otrzymują na bieżąco informacje zwrotne o wykonywanych zadaniach. Reasumując, każdy uczestnik warsztatów wykonuje poprawnie wszystkie ćwiczenia na szkoleniu.

  Nauka kończy się wręczeniem certyfikatu potwierdzającego udział w treningu.

  Zamknięte Szkolenia online – więcej informacji

  Trenerzy, czyli nasza świetna kadra na szkoleniach otwartych

  Godnym uwagi jest fakt, że warsztaty prowadzone są przez doskonałych trenerów, którzy swoją wiedzę zdobywali w sposób praktyczny. Dlatego posiadają wysokie kompetencje szkoleniowe i bogate doświadczenie zawodowe. Przede wszystkim misją trenera jest wzrost umiejętności uczestników. Czyli najważniejszy cel trenera to nauczyć! Dlatego szczególną uwagę kładziemy na umiejętność przekazywania wiedzy oraz zdolności edukacyjne naszej kadry trenerskiej.

  Każdy trener posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów. Z pewnością przyjazne osobowości w połączeniu z wysokimi kompetencjami przyniosą niebywałe efekty u naszych uczestników szkoleń.

  Materiały szkoleniowe

  W trakcie trwania zajęć stacjonarnych uczestnicy otrzymują bogate materiały szkoleniowe. Przede wszystkim zawierają wiedzę omawianą podczas warsztatów i posiadają wiele przykładowych technik i ich rozwiązań. Należy pamiętać, że skrypt pełni zadanie banku wiedzy z konkretnymi przykładami. W okresie poszkoleniowym wielu uczestników może przypomnieć sobie omawiane zagadnienia i utrwalić techniki. Skrypt został przygotowany w taki sposób, aby umożliwiał przypomnienie technik w prosty i praktyczny sposób w przyszłości.

  Jak należy wykorzystywać i używać skrypt szkoleniowy? Przede wszystkim po zakończeniu warsztatów, przez kilka najbliższych tygodni należy go mieć przy sobie. Następnie w wolnych chwilach przeglądać techniki i przypominać sobie ich konstrukcję. Zwłaszcza po rozmowie z Klientem zweryfikować i zidentyfikować zastosowane wzorce. Aby dobrze i skutecznie stosować techniki ze skryptu, należy je na początku bardzo dobrze przyswoić. W ten sposób efekt będzie gwarantowany!

  Dodatkowo na zajęciach uczestnicy otrzymują ciekawe materiały dodatkowe, jako uzupełnienie ćwiczeń, testów, zadań.

  Jak wziąć udział w warsztacie otwartym – informacje organizacyjne

  Zgłoszenie udziału w szkoleniu otwartym Wrocław

  Wybierasz warsztat i klikasz „Biorę udział”. Wysyłasz swoje dane zgłoszeniowe. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapoznać się z Regulaminem szkoleń otwartych.

  Możesz również przesłać nam mailową informację o chęci wzięcia udziału w szkoleniu na [email protected]. Następnie w odpowiedzi otrzymają Państwo formalny dokument „Zgłoszenie udziału”. Wypełnienie dokumentu i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa. Następnie po odesłaniu dokumentu uznaje się, że zgłoszenie zostało formalnie przyjęte.

  tel. kom. + 48 503 129 393

  Szkolenia otwarte odbywają się pod poniższym adresem, czyli pod adresem siedziby firmy Kreator:

  KREATOR Sp. z o.o.

  Al. Armii Krajowej 61
  50-541 Wrocław
  Budynek C

  Link do mapy Google

  Należy pamiętać co ze sobą zabrać na warsztat?

  Weź ze sobą małą karteczkę, na której zapisz, co spakować w teczkę:
  Przede wszystkim Dobry humor,
  Mnóstwo chęci,
  Głowę skłonną do pamięci.

  Uczestnicy warsztatów otrzymują:

  • bogate materiały szkoleniowe
  • certyfikat potwierdzający udział w treningu
  • lunch
  • przerwy kawowe w trakcie całego szkolenia (w tym słodki poczęstunek i napoje)

  Osobom spoza Wrocławia z przyjemnością pomożemy w znalezieniu noclegu!

  ZAPISZ SIĘ TERAZ i kliknij link: zgłoszenie na szkolenie otwarte.

  Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy fv proformę.

  Zapraszamy!