szkolenia otwarte wrocław

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte to doskonała forma podnoszenia umiejętności. Rozwiązanie sprawdzi się u wszystkich, którzy chcą wymienić się poglądami i wiedzą z innymi przedsiębiorcami. Dzięki temu, że podczas warsztatów spotykają się przedstawiciele wielu branż, masz szansę poznać nowych partnerów biznesowych. Szkolenia dla firm to świetna okazja, by podzielić się swoimi doświadczeniami i innymi uczestnikami. Zapraszamy do udziału w szkoleniach otwartych we Wrocławiu, które odbywają się w siedzibie naszej firmy.

Szkolenia otwarte dla pracowników

Warsztaty organizowane przez Kreator Szkolenia, dają możliwość przeprowadzenia szkoleń dla pojedynczych osób, ale także całych, zorganizowanych grup. Bez problemu możesz więc zaprosić na nie wszystkich swoich pracowników. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby w szkoleniu otwartym dla firm wzięły udział tylko wybrane osoby, oferta warsztatów indywidualnych umożliwi ich przeprowadzenie, bez konieczności oczekiwania na zebranie się większej liczby chętnych. W przypadku większych grup pracowniczych przygotowujemy szkolenia zamknięte. Każde szkolenie otwarte może opierać się o inną tematykę, dlatego prosimy o zapoznanie się z listą tematów i wybór najciekawszego z nich dla siebie lub swoich pracowników.

Szkolenia otwarte Wrocław – zakres warsztatów

Szkolenia dla firm otwarte prowadzimy z różnych zakresów. Zapraszamy przede wszystkim osoby zainteresowane sprzedażą i zarządzaniem zespołem, reklamacjami, prezentacjami, asertywnością oraz windykacjami. Warto regularnie sprawdzać ofertę naszych szkoleń dla firm we Wrocławiu, gdyż organizujemy cykl warsztatów dla „koneserów”. Dodatkowo zachęcamy do subskrypcji naszego firmowego newslettera, znajdującego po prawej stronie serwisu, na wysuwającym się buttonie (pod Facebook i YouTube). W ten sposób na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o treningach otwartych online oraz w formie tradycyjnej. Należy pamiętać, że warsztaty przeprowadzane są w trybie jedno lub dwudniowym. W związku z tym każde szkolenie ma nieco inny schemat organizacyjny. Najważniejsze jest jednak to, że zagadnienia programowe są tak skonstruowane, że każdy może je przełożyć na swoją specyfikę pracy.

Zapraszamy do udziału w warsztatach w firmie KREATOR. W ten sposób, prócz samej nauki, istnieje możliwość wymiany doświadczeń i poglądów. Zwłaszcza z uczestnikami, którzy reprezentują inne firmy i często różnorodne branże. Nasze szkolenie to ciekawy zbiór doświadczeń i pomysłów, który wesprze Państwa warsztat i wiedzę. W ofercie Kreator Szkolenia, znajdziesz także:

 

Harmonogram – szkolenie otwarte online i tradycyjne Wrocław

    Linki do programów *

Decyzja

Termin

Inwestycja

   Techniki sprzedażyBiorę udział12-13.09.2024
(2 dni  – czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30
1490 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   ONLINE
   Windykacje B2B – Skuteczne rozmowy
Biorę udział25.06.2024
(1 dzień – wtorek)
godziny 9:00-14:00
590 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   ONLINE
   Sprzedaż – praca z ceną i obiekcjami
Biorę udział14.06.2024
(2 dni  – wtorek)
godziny 9:00-14:00
590 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Kierowanie zespołemBiorę udział13-14.06.2024
(2 dni – czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30
1590 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Techniki sprzedażyBiorę udział04-05.06.2024
(2 dni  – wtorek-środa)
godziny 9:00-15:30
1490 zł netto od osoby
(+23% VAT)
  ONLINE
  Telefoniczna obsługa klienta
Biorę udział10.05.2024
(1 dzień – piątek)
godziny 9:00-14:00
590 zł netto od osoby
(+23% VAT)
  ONLINE
  Obsługa skarg i reklamacji
Biorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-14:00

(+23% VAT)
   ONLINE
   Reklamacje prawne
Biorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień )
godziny 9:00-14:00

(+23% VAT)
   ONLINE
   FEEDBACK jak udzielać informacji zwrotnej
Biorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-13:00
   Savoir vivre w biznesieBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
   Komunikacja asertywna w pracyBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
   Windykacje należności – techniki negocjacjiBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
   Negocjacje zakupoweBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
   Zarządzanie stresemBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
   Train The TrainersBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
   Sztuka prezentacjiBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
   Zarządzanie czasem pracyBiorę udziałzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
   Obsługa klientaBiorę udziałzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30

* Tematy szkoleń otwartych są przekierowane do pełnych programów szkoleniowych. W zależności od wersji szkolenia ich zakres może się zmieniać. Na życzenie wysyłamy ulotkę szkolenia otwartego z konkretnym programem, który zostanie realizowany.

Zgłoszenie na szkolenia otwarte Wrocław

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres firmy (wymagane)

  Numer tel. (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat szkolenia (wymagane)

  Liczba osób (wymagane)

  Data szkolenia

  NIP

  Faktura VAT

  tak

  Informacje dodatkowe lub uwagi

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych wPolityce prywatności.


  tel. kom. + 48 503 129 393

  O szkoleniach otwartych

  Co ważne, warsztaty w Firmie Kreator prowadzone są sprawdzonymi metodami. Wypracowaliśmy je przez ponad 20 lat naszego doświadczenia. Dlatego gwarantują zdobycie wielu praktycznych umiejętności. Zajęcia prowadzone są metodą aktywnego treningu. W związku z tym każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia i nauczenia się nowych technik.

  Przyjemną atmosferę szkolenia przeplata ciekawa i przydatna wiedza. Czyli są to ćwiczenia praktyczne, symulacje i case’y. Dlatego forma nauki jest tak zorganizowana, aby uczestnikom stworzyć przyjemną i sprzyjającą atmosferę do uczenia się. Co najważniejsze, warsztaty odbierane są przez uczestników jako profesjonalne, jednocześnie przyjazne i pełne pozytywnej energii.

  Należy pamiętać, że charakter zajęć aktywnie angażuje uczestników w proces nauki. W związku z tym zawiera ćwiczenia praktyczne, symulacje, scenki, zadania i prezentacje. Czyli naprzemiennie wiedza jest przeplatana praktyką, ćwiczeniami, analizami i technikami. Uczestnicy otrzymują konkretne wzorce do pracy i na ich podstawie dopasowują swoje realne sytuacje zawodowe. Dodatkowo ćwiczą je pod okiem trenera, konsultując i sprawdzając. W ten sposób otrzymują na bieżąco informacje zwrotne o wykonywanych zadaniach. Reasumując, każdy uczestnik warsztatów wykonuje poprawnie wszystkie ćwiczenia na szkoleniu.

  Nauka kończy się wręczeniem certyfikatu potwierdzającego udział w treningu.

  Zamknięte Szkolenia online – więcej informacji

  Trenerzy, czyli nasza świetna kadra na szkoleniach otwartych

  Godnym uwagi jest fakt, że warsztaty prowadzone są przez doskonałych trenerów, którzy swoją wiedzę zdobywali w sposób praktyczny. Dlatego posiadają wysokie kompetencje szkoleniowe i bogate doświadczenie zawodowe. Przede wszystkim misją trenera jest wzrost umiejętności uczestników. Czyli najważniejszy cel trenera to nauczyć! Dlatego szczególną uwagę kładziemy na umiejętność przekazywania wiedzy oraz zdolności edukacyjne naszej kadry trenerskiej.

  Każdy trener posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów. Z pewnością przyjazne osobowości w połączeniu z wysokimi kompetencjami przyniosą niebywałe efekty u naszych uczestników szkoleń.

  Materiały szkoleniowe

  W trakcie trwania zajęć stacjonarnych uczestnicy otrzymują bogate materiały szkoleniowe. Przede wszystkim zawierają wiedzę omawianą podczas warsztatów i posiadają wiele przykładowych technik i ich rozwiązań. Należy pamiętać, że skrypt pełni zadanie banku wiedzy z konkretnymi przykładami. W okresie poszkoleniowym wielu uczestników może przypomnieć sobie omawiane zagadnienia i utrwalić techniki. Skrypt został przygotowany w taki sposób, aby umożliwiał przypomnienie technik w prosty i praktyczny sposób w przyszłości.

  Jak należy wykorzystywać i używać skrypt szkoleniowy? Przede wszystkim po zakończeniu warsztatów, przez kilka najbliższych tygodni należy go mieć przy sobie. Następnie w wolnych chwilach przeglądać techniki i przypominać sobie ich konstrukcję. Zwłaszcza po rozmowie z Klientem zweryfikować i zidentyfikować zastosowane wzorce. Aby dobrze i skutecznie stosować techniki ze skryptu, należy je na początku bardzo dobrze przyswoić. W ten sposób efekt będzie gwarantowany!

  Dodatkowo na zajęciach uczestnicy otrzymują ciekawe materiały dodatkowe, jako uzupełnienie ćwiczeń, testów, zadań.

  Jak wziąć udział w warsztacie otwartym – informacje organizacyjne

  Zgłoszenie udziału w szkoleniu otwartym Wrocław

  Wybierasz warsztat i klikasz „Biorę udział”. Wysyłasz swoje dane zgłoszeniowe. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapoznać się z Regulaminem szkoleń otwartych.

  Możesz również przesłać nam mailową informację o chęci wzięcia udziału w szkoleniu na [email protected]. Następnie w odpowiedzi otrzymają Państwo formalny dokument „Zgłoszenie udziału”. Wypełnienie dokumentu i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa. Następnie po odesłaniu dokumentu uznaje się, że zgłoszenie zostało formalnie przyjęte.

  tel. kom. + 48 503 129 393

  Szkolenia otwarte odbywają się pod poniższym adresem, czyli pod adresem siedziby firmy Kreator:

  KREATOR Sp. z o.o.

  Al. Armii Krajowej 61
  50-541 Wrocław
  Budynek C

  Link do mapy Google

  Należy pamiętać co ze sobą zabrać na warsztat?

  Weź ze sobą małą karteczkę, na której zapisz, co spakować w teczkę:
  Przede wszystkim Dobry humor,
  Mnóstwo chęci,
  Głowę skłonną do pamięci.

  Uczestnicy warsztatów otrzymują:

  • bogate materiały szkoleniowe
  • certyfikat potwierdzający udział w treningu
  • lunch
  • przerwy kawowe w trakcie całego szkolenia (w tym słodki poczęstunek i napoje)

  Osobom spoza Wrocławia z przyjemnością pomożemy w znalezieniu noclegu!

  ZAPISZ SIĘ TERAZ i kliknij link: zgłoszenie na szkolenie otwarte.

  Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy fv proformę.

  Zapraszamy!