Mikołaj Dla Managera – konferencja 2015 – Manager i Szczęście

Konferencja Mikołaj dla Managera 2015 – Manager i Szczęście

Kolejna edycja konferencji Mikołaj dla Managera. Tym razem pod nazwą „Manager i Szczęście”. W związku z tym w 2015 roku odwiedzili nas świetni prelegenci. Zobacz naszych mówców i zostań naszym klientem. Nie ominą Cie takie spotkania!

Konferencja MDM 2015 – Prelegenci

W tegorocznej edycji wzięli udział wspaniali mówcy. Właśnie dlatego warto z nami współpracować, aby mieć okazję do takich spotkań. Zobacz opis konferencyjnych mówców:

Roland Zarzycki

Współautor zwycięskiej aplikacji Wrocławia o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Przede wszystkim jest współtwórcą spółdzielni PANATO, fundacji 2B Fair, inicjatywy Wyspa Słodowa 7, projektu edukacyjnego „Porządne myślenie”. Dodatkowo cyklu debat kulturalnych „Społeczna Akademia Kultury”, programu „Mikrogranty” wspierającego obywatelskie inicjatywy kulturalne oraz wielu innych.
Należy pamiętać, że Roland Zarzycki to doktor nauk matematycznych i doktorant w zakresie nauk społecznych. Dodatkowo ekspert polityczno-ekonomiczny w Instytucie Globalnej Odpowiedzialności. W szczególności też trener biznesu, nauczyciel akademicki, badacz, autor publikacji naukowych.

Temat wystąpienie: „Kto zarządza szczęściem?”

 • Jak zmieniały się wzorce szczęścia, zwłaszcza ku czemu one zmierzają?
 • Szczęście – czyli wolność od potrzeb czy ich realizacja?
 • Podążamy za modą, czy sami tworzymy zasady swojego szczęścia?
 • Kiedy manager ma prawo być szczęśliwy?

Katarzyna Grzempowska

Założyciel i prezes zarządu KREATOR. Posiada duże doświadczenie praktyczne w działalności biznesowej jako handlowiec i menedżer. W szczególności jako trener szkoleń biznesowych i konsultant stworzyła i zrealizowała projekty rozwojowe dla kilkudziesięciu firm. Dlatego posiada swoje obszary specjalizacji. Przede wszystkim są to zarządzanie organizacjami, doskonalenie kompetencji menedżerskich i handlowych.

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski, gdzie zrealizowała dwa fakultety – psychologię i polonistykę. Należy pamiętać, że w trakcie swojej kariery  pracowała także jako wykładowca psychologii na uczelniach wyższych.

Temat wystąpienia: „Puzzle szczęścia”

 • Co daje managerowi szczęście? Czyli nieco zaskakująco o pracy, karierze, pieniądzach
 • Czy gonimy za szczęściem czy za sensem życia?
 • Jak zamienić pecha w szczęście?

Krzysztof Folta

Przede wszystkim wizjoner, innowator, pasjonat zarządzania i autorytet w dziedzinie wdrażania zmian. W ten sposób od 28 lat tworzy markę TIM – największego w Polsce dystrybutora artykułów elektrotechnicznych. Co najważniejsze, w 2013 r. zmienił model biznesowy, stając się z sieci hurtowni – multikanałowym e-sklepem TIM.pl. Należy pamiętać, że Krzysztof Folta jest jednym z najdłużej urzędujących prezesów spółek giełdowych (TIM jest na GPW od 1998 r.).

Wyznaje zasadę, że „jedyną pewną rzeczą w TIM są zmiany” i dodaje, że „historia jest ważna, przyszłość jest ciekawsza”. Ciągle stawia firmie i pracownikom nowe wyzwania, ucząc myślenia o TIM jako o „neverending startup”.

Temat wystąpienia: „Szczęście jako sztuka wykorzystywania możliwości”

 • „Szczęście w biznesie” – co to oznacza? Jak mają się do tego odwaga i ryzyko?
 • Czy można osiągnąć sukces, nie mając szczęścia?

Olga Koc

Co najważniejsze Olga jest Międzynarodowym Certyfikowanym Trenerem Zarządzania. Od wielu lat aktywnie działa na polskim rynku doradczym oraz szkoleniowym. W szczególności specjalizuje się w sprzedaży, zarządzaniu personelem i doskonaleniu umiejętności osobistych. Wdraża standardy pracy i tworzy strategie personalne. Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest magistrem kierunku psychologia, o specjalizacji menedżerskiej oraz studiów podyplomowych – zarządzanie zasobami ludzkimi.

Jacek Olszewski

Trener, handlowiec, negocjator, manager. Jest certyfikowanym trenerem kompetencji komunikacyjnych i handlowych. Pracował jako handlowiec zarówno w branżach przemysłowych, jak i w usługach. Przede wszystkim posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji w wielokulturowym środowisku biznesowym. Dodatkowo jest także negocjatorem – tłumaczem języka włoskiego. Zarządzał wieloma projektami wprowadzania i rozwoju na polski rynek firm włoskich.
Jest absolwentem Wydziału Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Łódzkiego.

Temat wspólnego wystąpienia Olgi i Jacka: „Szczęście z punktu widzenia kobiety i mężczyzny”

 • Miss klasy i mistrz szkoły – czyli obraz szczęśliwej dziewczynki i szczęśliwego chłopca
 • Wizerunek szczęśliwej kobiety i szczęśliwego mężczyzny
 • Kobieta manager i mężczyzna manager – czyli co daje szczęście, a co na szczęście wygląda?

Bartosz Zamirowski

Przede wszystkim przedsiębiorca, C-suite advisor, trener biznesowy. Skutecznie zarządza firmą doradczą BizLab. Co najważniejsze był Prezesem Zarządu, Dyrektorem Handlowym, Dyrektorem Marketingu, Sales Managerem w korporacjach zagranicznych i polskich firmach. Dodatkowo posiada doświadczenia z rynku finansowego, FMCG, technicznego, produkcji automotive, wyposażenia wnętrz, budowlanego, deweloperskiego oraz IT. Prelegent podczas trudnej do policzenia ilości konferencji (m.in. TEDx). W szczególności mówca motywacyjny i coach biznesowy członków zarządów największych spółek również giełdowych. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku Zarządzanie w Sporcie, studia MBA na Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. Dodatkowo kształcił się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Temat wystąpienia: „Przepotężna moc poczucia humoru”

 • Uśmiech: panaceum czy pacaneum na managerskie niedole?
 • Humor w biznesowej praktyce
 • Uśmiechnij się, a powiem Ci kim jesteś – czyli profilaktyka i trening szczęścia

Zobacz również Mikołaj dla Managera 2016.