szkolenie online trudne rozmowy z pracownikami

2020-12-02 Trudne rozmowy z pracownikami

Szkolenie online na temat prowadzenia trudnych rozmów z pracownikami.

kalendarz szkoleń   2 grudnia 2020 (środa)     11:00 – 13:00

Przypomnij sobie z przeszłości jedną trudną rozmowę z Twoim pracownikiem. Pamiętasz ile nerwów Cię to kosztowało? Ile emocji? Już nie mówiąc o samym efekcie po tej rozmowie. Czy udało Ci się osiągnąć oczekiwaną zmianę? Wielu pracowników spisuje się rewelacyjnie i wykonuje swoje zadania na wysokim poziomie. Ale zdarzają się osoby, które wykonują zadania źle jakościowo i czasowo. Dodatkowo bywa, że odmawiają wykonania zadania. W szczególności trudne są sytuacje, gdy pracownik dodatkowo używa niestosownych określeń. I jak tu dobrze przeprowadzić rozmowę dyscyplinującą? Przede wszystkim, jak rozmową osiągnąć pozytywną zmianę?

Przechodzimy do działania:

TRUDNE ROZMOWY Z PRACOWNIKAMI

ARSENAŁ SPRAWDZONYCH I SKUTECZNYCH TECHNIK

Aktywne szkolenie online dla SZEFÓW

Program szkolenia:

  • Komunikacja z pracownikiem – czyli na co warto uważać? W szczególności, co jest ważne, aby budować autorytet i wywierać wpływ?
  • Wzór rozmowy dyscyplinującej
  • Jak reagować w trudnych sytuacjach? Np. kiedy pracownik podważa Twój autorytet, odmawia wykonania zadania, odzywa się niestosownie
  • Symulacje trudnych rozmów z pracownikiem
  • Jak skutecznie obniżać poziom negatywnych emocji w czasie konfliktów?
      

TERMIN

2 grudnia 2020 (środa), godzina 11:00 – 13:00

KOSZT UDZIAŁU

Cena: 250 zł netto (szkolenie + materiały)

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności