Radzenie sobie ze stresem w praktyce

2021-04-22 Radzenie sobie ze stresem w praktyce

Szkolenie online z radzenia sobie ze stresem. Skuteczne techniki

kalendarz szkoleń   22 kwietnia 2021 (czwartek)     8:00 – 12:00

Jak radzić sobie ze stresem w miejscu pracy i jak skutecznie wdrażać techniki odstresowujące? Więcej w trakcie szkolenia online o sposobach i technikach radzenia sobie ze stresem. Wiedza i metody przydatne w życiu zawodowym oraz sytuacjach prywatnych. W trakcie szkolenia otrzymacie Państwo praktyczną wiedzę o stresie i sposobach minimalizowania jego skutków. Długotrwały stres jest bardzo niebezpieczny dla organizmu, jego psychiki i kondycji. Potrafi oddziaływać na całość naszego życia. Nie pozwól, aby w trudnych czasach decydował za Ciebie lub ograniczał Twoje działania. Można z nim walczyć lub inaczej, można na tyle go oswoić, że da się całkiem przyzwoicie funkcjonować. Więcej na temat technik i sposobach radzenia sobie ze stresem podczas praktycznego szkolenia online:  

Radzenie sobie ze stresem w praktyce

Program szkolenia:

  • Jak zwiększyć swoją odporność psychiczną i uczynić mózg Twoim sprzymierzeńcem?
  • Złap równowagę dzięki poznawczym strategiom radzenia sobie ze stresem
  • Sztuka wytchnienia – techniki wyciszania emocji oparte na uważności
  • Skuteczne strategie walki ze stresem – proste i krótkie techniki do natychmiastowego zastosowania w każdym miejscu i o każdej porze
                   

TERMIN

22 kwietnia 2021 (czwartek), godzina 8:00 – 12:00

KOSZT UDZIAŁU

Cena: 390 zł netto (szkolenie + materiały)

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności