jak wygrywać w negocjacjach

2021-07-09 Jak wygrywać w negocjacjach? GRATIS

Webinar o wygrywaniu w negocjacjach – co robić, czego unikać, co jest najważniejsze w negocjacjach?

kalendarz szkoleń   9 lipca 2021 (piątek)     9:00 – 9:30   udział GRATIS

Komunikacja w negocjacjach to podstawa. Sposób wypowiadania się, argumentacji, przekonywania, ma kluczowe znaczenie. Jeden mały błąd i sytuacja negocjacyjna zmienia się diametralnie. Dowiedz się, co robić, a czego unikać w czasie rozmów negocjacyjnych z klientami. Zadbaj o jakość rozmów i ich efekt końcowy, aby z rozmów handlowych wychodzić zadowolonym. Darmowy webinar o wygrywaniu w negocjacjach. Zapisz się już teraz, bo czeka na Ciebie pół godziny fajnej i praktycznej wiedzy.   

Jak wygrywać w negocjacjach?
  

W trakcie webinaru dowiesz się przede wszystkim:

  • Słowa mają znaczenie… i swoje konsekwencje – czyli opowieść o tym, jak tę samą informację można przekazać na dwa różne sposoby i jakie to wywoła efekty w procesie negocjacyjnym
  • 4 sposoby przybliżające Cię do wygrania negocjacji
  • 6 ważnych błędów odsuwających Cię od wygrania negocjacji
  • Jak budować handlową i negocjacyjną pewność siebie?

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Co w negocjacjach sprawia Ci trudności? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz, wypełniając odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

9 lipca 2021 (piątek), godzina 9:00 – 9:30

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności