typologia klienta w sprzedaży

2021-08-27 Typologia klienta w sprzedaży GRATIS

Webinar o typologii klienta w sprzedaży – czyli uczymy się rozpoznawania osobowości i strategii kupowania Twoich klientów

kalendarz szkoleń   27 sierpnia 2021 (piątek)     8:30 – 9:00   udział GRATIS

– Kup sobie taki nowy, niedawno wyszedł nowy model
– Ja wolę starej daty, takie tradycyjne rozwiązania
– No jasne, to podejmuj szybko decyzję
– No nie wiem, najpierw muszę się kogoś poradzić

Z tych prostych zdań można co nie co wyczytać o kliencie podejmującym decyzję.  Choć informacji o kupującym mamy naprawdę mało. Co najważniejsze, z kilku wyrazów lub zdań trudno wyciągnąć konstruktywną opinię, dlatego w relacji rzeczywistej należy uważnie i dokładnie słuchać klienta. Wyłapując pewne „smaczki” być może dowiemy się, że klient nie przepada specjalnie za nowoczesnymi rozwiązaniami. Być może woli rozwiązania tradycyjne, wieloletnie i sprawdzone. W szczególności może nam zdradzić, że sam nie podejmie decyzji, bo będzie potrzebował wparcia kogoś innego.

Aby móc dobrze sprzedawać, przede wszystkim należy się dobrze do klienta dopasować. Aby tego dokonać warto poznać podstawowe typy klientów, bo wtedy poznasz ich podstawowe kryteria kupowania. Jednym z warunków skutecznej sprzedaży jest znanie typologii, rozpoznanie i dopasowanie jej w komunikacji sprzedażowej. Poznaj ją i Ty!

Typologia klienta w sprzedaży
  

W trakcie webinaru dowiesz się przede wszystkim:

  • Co się dzieje, gdy w rozmowach handlowych każdej osobie mówisz to samo?
  • Zgubne skutki Twoich założeń – czyli jak unikać projekcji w sprzedaży.
  • Jak szybko rozpoznać, kim jest Twój rozmówca?  Przydatna typologia klientów.
  • Dostosowanie argumentacji sprzedażowej do typu klienta.  Dlaczego jest to ważne? Magiczne słowa klucze otwierające sprzedażowe drzwi.

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Jaki typ klienta jest dla Ciebie najtrudniejszy? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz, wypełniając odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

27 sierpnia 2021 (piątek), godzina 8:30 – 9:00

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności