Sprzedaż doradcza webinar

2021-02-02 Sprzedaż doradcza – czyli jak być pilotem kierowcy rajdowego GRATIS

Webinarium o Sprzedaży doradczej! Czyli jak zostać pilotem kierowcy rajdowego?

kalendarz szkoleń   2 lutego 2021 (wtorek)     9:00 – 9:30   udział GRATIS

Kiedy już zaczyna się wyścig, najważniejsze znaczenie ma relacja pomiędzy kierowcą a siedzącym obok niego pilotem. Jest to najwyższy stopień zaufania, a od niego zależy sukces obydwu. Jeżeli sprzedajesz produkty lub usługi o dużej wartości lub jeżeli Twoja współpraca z klientem ma charakter projektowy czy inwestycyjny, ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Twoja rola wykracza daleko poza wymianę towaru za pieniądze. Jesteś doradcą Twojego klienta, aktywnym uczestnikiem rozwoju jego firmy. To duża odpowiedzialność i ogromna satysfakcja. Twój klient prowadzi swój biznes jak samochód w rajdzie. Dzięki Tobie może dojechać tam, gdzie zaplanował.

Sprzedaż doradcza – czyli jak być pilotem kierowcy rajdowego

W trakcie webinaru ciekawe zagadnienia:

  • Kluczowa różnica w podejściu do sprzedaży o niskiej i wysokiej wartości – czyli wyścig kontra rajd
  • Jak budować zaufanie w sprzedaży długofalowej? – 3 najważniejsze umiejętności pilota rajdowego
  • Mobilność intelektualna doradcy handlowego, czyli jak sprawić, aby po nieudanym rajdzie, klient nadal chciał, abyś był jego pilotem?
                    

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Jakie przeszkody stoją na drodze do szerszej współpracy i pełnego zaufania pomiędzy Tobą a klientem? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

02 lutego 2021 (wtorek), godzina 9:00 – 9:30

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności