opór klienta w sprzedaży

2020-11-12 Instrukcja obsługi oporu klienta w sprzedaży GRATIS

Webinarium o oporze klienta w procesie sprzedaży, czyli przełamujemy pierwsze lody

kalendarz szkoleń   12 listopada 2020 (czwartek)     10:00 – 10:30   udział GRATIS

Każdy, kto aktywnie pozyskiwał klientów wie, że opór klienta, negowanie, wymówki, to rzecz naturalna. Trzeba po prostu przez nie przejść. Tak naprawdę to klient zdecyduje z kim ostatecznie będzie współpracował, komu da szansę na podjęcie współpracy. A kto to będzie? Tego na 100% nikt nie wie. Ale może to być sprzedawca najbardziej aktywny lub najbardziej wesoły, a może znający techniki? A może uda się temu, który nie da się zbyć na samym początku? O tym, jakie działania możesz podjąć powiemy na naszym webinarze o reakcjach na opór klienta w sprzedaży.

Instrukcja obsługi oporu klienta w sprzedaży

W trakcie webinaru ciekawe zagadnienia:

  • Jak radzić sobie z oporem klienta, kiedy słyszysz: Nie jestem zainteresowany…? Metoda dźwigni i wyboru
  • Technika stopy w drzwiach dla zdesperowanych
  • Jak reagować na niewygodne pytania klienta na początku rozmowy: Czym zatem mnie pan przekona? Jaką cenę pan proponuje?
             

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Jakie przeszkody napotykasz w pozyskiwaniu klientów? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

12 listopada 2020 (czwartek), godzina 10:00 – 10:30

ZAPISY

Webinar zakończony

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności