Proste zasady obsługi klienta przez telefon

2021-02-26 Proste zasady obsługi klienta przez telefon GRATIS

Webinar z obsługi klienta przez telefon i prostych zasadach, jakie panują podczas obsługi.

kalendarz szkoleń   26 lutego 2021 (piątek)     8:30 – 9:00   udział GRATIS

Darmowy webinar z prostych zasad w obsłudze klienta przez telefon – to naprawdę może być proste! W dobie pandemii wiele firm obserwuje spiętrzenie przychodzących kontaktów telefonicznych, z uwagi na ograniczenie wizyt osobistych. Zauważalne są również większe oczekiwania, aby obsługa była szybsza i skuteczniejsza. Są branże, gdzie wraz ze wzrostem ilości kontaktów telefonicznych, pojawia się większa ilość sytuacji trudnych, zdenerwowanych klientów, nieprzyjemnych rozmów telefonicznych. Z takimi sytuacjami należy umieć sobie radzić, odpowiednio postępować. Na naszym darmowym webinarze otrzymasz proste wskazówki, prostą wiedzę, proste techniki. Proste zasady w obsłudze klienta to webinar, który pokaże, że obsługa może być miła i skuteczna.

Proste zasady obsługi klienta przez telefon

W trakcie webinaru:

  • Złote zasady profesjonalnej obsługi klienta przez telefon
  • Kiedy klient dzwoni z problemem / skargą – model 3 kroków
  • Jak wyciszać emocje klienta na początku  rozmowy?
                      

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Jakie sytuacje są dla Ciebie najtrudniejsze w telefonicznej obsłudze klienta? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

26 lutego 2021 (piątek), godzina 8:30 – 9:00

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności