w co graja pracownicy i szefowie

2020-10-30 W co grają pracownicy i szefowie GRATIS

Webinarium o tym, w  co grają pracownicy i szefowie? Czyli karty na stół!

kalendarz szkoleń   30 października 2020 (piątek)     9:00 – 9:30   udział GRATIS

Bardzo ciekawy webinar o intrygującym tytule. Każdy z nas prowadzi gry psychologiczne, mniej lub bardziej świadome. Puki nad nimi panujemy i gramy świadomie, nie jest jeszcze źle. Natomiast gry nieświadome mogą mieć wiele nieprzyjemnych, negatywnych skutków. Obejrzyj webinar i poznaj najbardziej popularne. Może rozpoznasz je w swoich działaniach lub działaniach Twoich pracowników. Dzięki temu  możesz zaradzić ich negatywnym skutkom. Zapraszamy na webinar:

W co grają pracownicy i szefowie?

W trakcie webinaru ciekawe zagadnienia i gry:

  •  „Tak, ale …”, „Teraz Cię mam, Ty …” i inne, jedne z najczęstszych gier, w którą grają pracownicy z szefami i szefowie z pracownikami 
  •  Webinar pokaże Ci, jakie realne zagrożenie dla Twojego zespołu powoduje wciągnięcie w grę. Możliwe, negatywne skutki
  • Jak nie dać się wciągnąć w grę?
  • Jak bronić siebie i zespół przed skutkami gier?
     

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Jakie wymówki lub manipulacje rozpoznajesz w rozmowach ze współpracownikami? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

30 października 2020 (piątek), godzina 9:00 – 9:30

ZAPISY

Webinar zakończony

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności