webinar kreatywność w biznesie

2020-11-10 Kreatywność w biznesie – czyli naga prawda o burzy mózgów GRATIS

Webinarium o kreatywności w biznesie. Czyli odsłaniamy tajemnice burzy mózgów

kalendarz szkoleń   10 listopada 2020 (wtorek)     13:00 – 13:30   udział GRATIS

Darmowy Webinar Kreatywności w biznesie dla osób szukających twórczych efektów. W wielu firmach szuka się rozwiązań w pomysłach pracowników, czyli robi się popularną burzę mózgów. I faktycznie może to być dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że robi się ją prawidłowo. Jednak, czy słynna burza mózgów to dobre wyjście na szukanie rozwiązań dla istniejących problemów? W trakcie webinaru otrzymacie podpowiedzi i wskazówki, jak tworzyć i jak wykorzystywać kreatywność w biznesie.

Kreatywność w biznesie – czyli naga prawda o burzy mózgów (brainstorming)

W trakcie webinaru ciekawe zagadnienia:

  • „Prawda czasu, prawda ekranu” – to jeden z wielu cytatów kultowego „Misia”.  Jak konkretnie wykorzystywać w pracy metodę burzy mózgów tak, aby nie przypominała metod zarządzania prezesa Ryszarda Ochódzkiego?
  • Jak w praktyce i zespołowo rozwiązywać problemy? Jak tworzyć nowe rozwiązania? Jak generować twórcze pomysły? Koncepcja kultowego brainstormingu Alexa Osbourne’a ma już wystarczająco dużo lat,  aby dowiedzieć się o niej więcej
  • Czas na nagą prawdę o brainstormingu!
  • Uwaga!  Ze względu na wzmiankowaną nagość, webinarium przeznaczone jedynie dla osób dorosłych
             

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: W jaki sposób w Twojej firmie szuka się kreatywnych rozwiązań? I czego chcesz się dowiedzieć od nas? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

10 listopada2020 (wtorek), godzina 9:00 – 9:30

ZAPISY

Webinar zakończony

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i warsztatach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności