Komunikacja międzykulturowa w praktyce

2020-09-24 Komunikacja międzykulturowa w praktyce

Szkolenie online Międzykulturowe, czyli jak to wygląda w praktyce

kalendarz szkoleń   24 września 2020 (czwartek)     9:00 – 11:00

Ekspresowy kurs międzykulturowy z cyklu „Must know, czyli co musisz wiedzieć, żeby efektywnie działać w międzykulturowym środowisku biznesowym”.

Zapraszamy w dwugodzinną podróż po fascynującym świecie komunikacji międzykulturowej w biznesie. Odwiedzimy m.in. USA, Chiny, Indie, Niemcy i Japonię (lub inne według Państwa potrzeb).

Wskażemy najlepsze praktyki budowania biznesowego zaufania w tych krajach. Pokażemy skuteczne narzędzia komunikacji biznesowej. A wszystko w oparciu o intrygujące case study, liczne przykłady oraz wieloletnie doświadczenie międzynarodowe trenera. Zapraszamy!

 

Komunikacja międzykulturowa w praktyce

PROGRAM:

  • Jak mówić i pisać, żeby nas rozumiano? Czyli co zrobić, aby być przekonującym? Kontekstowanie komunikatów biznesowych praktyce.
  • Metody przekonywania zgodne z zasadami i w oparciu o użyteczność
  • Skomplikowana sztuka kulturowego odmawiania
  • Dobre praktyki w budowaniu biznesowego zaufania
  • Najczęstsze błędy w komunikacji międzykulturowej
     

TERMIN

24 września 2020 (czwartek), godzina 9:00 – 11:00

KOSZT UDZIAŁU

Cena: 250 zł netto (szkolenie + materiały)

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności