Jak zwiększyć efektywność własną w systemie Home Office

2021-06-09 Jak zwiększyć efektywność własną w systemie Home Office? GRATIS

Webinar o zwiększeniu efektywności własnej w systemie home office.

kalendarz szkoleń   9 czerwca 2021 (środa)     9:00 – 9:30   udział GRATIS

Wielu z nas pracuje dzisiaj online ze swoich domów i mieszkań – praca w systemie Home Office. I jednocześnie wielu z nas trudno się mobilizuje do pracy, doświadcza dużego zmęczenia oraz  braku spodziewanych efektów. System Home Office jest specyficzny, odmienny od pracy stacjonarnej, stąd nie każdy umie się odpowiednio w nim odnaleźć.

Jeśli chcesz  dowiedzieć się, jak pracować w systemie Home Office i nie zwariować, zapraszamy na ciekawy webinar. Poznasz na nim kilka sprawdzonych taktyk produktywności, które ułatwią Ci pracę w domowych warunkach. Wierzymy, że wzrośnie też Twój wewnętrzny spokój oraz balans pomiędzy życiem prywatnym a pracą.    

Jak zwiększyć efektywność własną w systemie Home Office?
  

W trakcie webinaru dowiesz się przede wszystkim:

  • Które automatyzmy w pracy Home Office wpływają niekorzystnie na nasze działania?
  • Jakie taktyki możesz wdrożyć od dziś i co Cię wtedy spotka?
  • Jak szybko oczyścić umysł i dbać o balans?
                           

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Co psuje Twoją efektywność w pracy Home Office? Co Ci najbardziej przeszkadza? Napisz, tak jak to widzisz i czujesz. Każda odpowiedź jest dobra 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

9 czerwca 2021 (środa), godzina 9:00 – 9:30

ZAPISY

Szkolenie zakończone

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i szkoleniach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności