narzędzia Mastermind

2020-09-11 Współpraca między zespołami w firmie – narzędzia MASTERMIND GRATIS

Webinarium – narzędzia Mastermind – współpraca między zespołami w firmie

kalendarz szkoleń   11 września 2020 (piątek)     9:00-10:00   udział GRATIS

Chcesz się dowiedzieć, jak systematycznie zwiększać w firmach efektywność współpracy pomiędzy zespołami bez inwestowania w wyjazdy integracyjne? Proponujemy webinarium o nowoczesnych narzędziach budujących firmową współpracę i zaangażowanie pracowników.

W celu integracji zespołów  firmy najczęściej stosują wyjazdy integracyjne oraz szkolenia team buildingowe. To świetne sposoby, jednak mają  kilka wad – wyciągają pracowników z codziennej pracy, są kosztowne i działają akcyjnie, a nie systemowo. Obecnie zaś wyjazdy firmowe zawieszono z powodu pandemii.

Na szczęście możemy wykorzystać inne metody pozwalające na budowanie zaangażowania oraz rozwój pracowników. Co najważniejsze – nie wymagają one wyjazdów, działają w dłuższej perspektywie czasowej i mogą być zastosowane w każdej organizacji. Wspierają też przekazywanie wiedzy wewnątrz firmy oraz minimalizują zjawisko silosów. Brzmi nieprawdopodobnie? Sprawdź i oceń. Zapisz się na webinar i poznaj narzędzia MASTERMIND.

WSPÓŁPRACA MIĘDZY ZESPOŁAMI W FIRMIE – NARZĘDZIA MASTERMIND

Webinar dla kadry menadżerskiej i kierowniczej oraz działów HR.

W trakcie webinaru:

  • Skąd się biorą „silosy” w organizacjach i jak wpływają na wyniki?
  • Co to jest Mastermind wewnętrzny?
  • W jaki sposób narzędzia Mastermind mogą wpłynąć na poprawę współpracy, rozwój i wyniki organizacji?
  • Minimum niezbędne do wdrożenia Mastermindów w organizacji.
     

UDZIAŁ GRATIS!

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, wystarczy przysłać nam odpowiedź na pytanie: Co chcesz usprawnić, jeżeli chodzi o współpracę między działami w Twojej firmie?

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

11 września 2020 (piątek), godzina 9:00 – 10:00

ZAPISY

Webinar zakończony

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności