reklamacje prawne w pigułce

2020-08-06 Reklamacje prawne w pigułce

Szkolenie online Reklamacje prawne w pigułce, czyli co najważniejsze w przepisach

kalendarz szkoleń   6 sierpnia 2020 (czwartek)     10:00 – 12:00

Znajomość przepisów konsumenckich pozwala uniknąć wielu kłopotów. Kupujesz lub sprzedajesz? Czyli ta wiedza na pewno będzie dla Ciebie przydatna. Przede wszystkim to jest warsztat o najważniejszych informacjach w reklamacjach. Jesteś pracownikiem działu reklamacji, działu handlowego, sprzedaży – te informacje na pewno Ci się przydadzą.

Reklamacje prawne w pigułce

Szkolenie dla handlowców i działu obsługi reklamacji

PROGRAM i zagadnienia:

  • Czy wiesz, że z uprawnień konsumentów niebawem skorzysta wybrana grupa przedsiębiorców? Jaka to grupa i kiedy nastąpi zmiana prawa?
  • Co to jest rękojmia i czym jest odstąpienie od umowy?
  • Czy na pewno dobrze jest skorzystać z gwarancji? Czym jest oświadczenie gwarancyjne i do kogo możemy złożyć reklamację na podstawie gwarancji?
  • Czy zwrot zakupionych towarów, które nie posiadają wad, jest możliwy? Komu przysługują prawa do odstąpienia od umowy, w jakich sytuacjach i przez jaki okres czasu?
  • Czy na pewno prawidłowo liczysz terminy prawne? W jakich sytuacjach wliczamy do terminu załatwienia reklamacji niedziele? Czy w prawie reklamacyjnym istnieje pojęcie „terminu roboczego”?
  • Czy reklamację należy załatwić w określonym terminie, czy wystarczy się tylko do niej ustosunkować?
  • Czy na pewno w sprawach reklamacyjnych należy zawsze odpowiadać na piśmie? A może telefoniczne poinformowanie klienta o nieuznaniu reklamacji będzie wystarczające?

Jeżeli po przeczytaniu siedmiu pytań zastanawiasz się nad odpowiedzią na co najmniej trzy – to szkolenie jest dla Ciebie


TERMIN

06 sierpnia 2020 (czwartek), godzina 10:00 – 12:00

KOSZT UDZIAŁU

Cena: 250 zł netto (szkolenie + materiały)

ZAPISY

Warsztat zakończony

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o webinarach i warsztatach online (zarówno darmowych, jak i płatnych) zapisz się na listę. Poinformujemy Cię o najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli chcesz uniknąć wpadania wiadomości do katalogu spam, dodaj proszę adres [email protected] do swojej skrzynki adresowej w poczcie email.

Jednocześnie prosimy Cię o pomoc w przygotowaniu skutecznej oferty i praktycznych rozwiązań. Dlatego prosimy o udzielenie krótkiej odpowiedzi w formularzu.

Do zobaczenia na ekranie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kreator Sp. z o.o. Polityka prywatności