Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte Wrocław dla pracowników

Szkolenia otwarte Wrocław – doskonała forma indywidualnego podnoszenia umiejętności w firmie Kreator. W związku z tym zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach we Wrocławiu w siedzibie naszej firmy. Przede wszystkim prosimy o zapoznanie się z poniższą listą tematów i wybrać coś ciekawego dla siebie lub swoich pracowników. Należy pamiętać, że na szkoleniach otwartych spotykają się przedstawiciele różnych firm. Czyli takie spotkania dają możliwość wymiany poglądów i wiedzy z uczestnikami innych przedsiębiorstw. W ten sposób na jednym warsztacie spotykają się przedstawiciele kilku różnych branż. Dlatego daje to okazję do wymiany kontaktów biznesowych, jak również wymiany poglądów i doświadczenia z innymi uczestnikami zajęć.

Co najważniejsze warsztaty dają możliwość przeszkolenia pojedynczych osób, gdy nie udaje się Państwu zebrać większej grupy uczestników. W ten sposób pojedyncze osoby mogą skorzystać z treningu i wzbogacać swoje umiejętności. W przypadku większych grup pracowniczych przygotowujemy szkolenia zamknięte.

Szkolenia otwarte Wrocław – zakres warsztatów

Szkolenia otwarte prowadzimy z różnych zakresów. Przede wszystkim zapraszamy osoby zainteresowane sprzedażą i zarządzaniem zespołem, reklamacjami, prezentacjami, asertywnością oraz windykacjami. Dlatego warto regularnie odwiedzać ten dział, gdyż wybiórczo organizujemy warsztaty dla „koneserów”, czyli unikatowe. Dodatkowo zachęcamy do subskrypcji newslettera firmowego, znajdującej po prawej stronie serwisu, na wysuwającym się buttonie (pod Facebook i YouTube). W ten sposób otrzymacie Państwo bieżące informacje o szkoleniach otwartych. Należy pamiętać, że warsztaty przeprowadzane są w trybie jedno lub dwudniowym. W związku z tym na każdym szkoleniu panuje inny schemat organizacyjny. Ale najważniejsze jest to, że zagadnienia programowe są tak skonstruowane, aby każdy mógł je przełożyć na swoją specyfikę pracy.

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach w firmie KREATOR. W ten sposób prócz samej nauki istnieje możliwość wymiany doświadczeń i poglądów. Zwłaszcza z uczestnikami, którzy reprezentują inne firmy i często różnorodne branże. Dlatego jest to ciekawy zbiór doświadczeń i pomysłów, który wesprze Państwa warsztat i wiedzę.

Harmonogram – szkolenia otwarte Wrocław

    Zobacz program warsztatów

Termin

Inwestycja

   Train The Trainers07-08 maja 2020
(2 dni czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Rekrutacja pracowników w praktyce14-15 maja 2020
(2 dni czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30
1190 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Sztuka prezentacjizapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Techniki sprzedażyzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
990 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie stresemzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Trening asertywnościzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Kierowanie zespołemzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Prawa Konsumenta i PrzedsiębiorcyZmiany przepisów – rok 2020!zapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie czasem pracyzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Obsługa klientazapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
990 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Windykacje należności – techniki negocjacjizapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Profesjonalna obsługa reklamacjizapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Negocjacje zakupowezapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
990 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Jak zatrzymać pracowników w firmiezapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie pokoleniami X Y Zzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)

Zgłoszenie na szkolenia otwarte Wrocław

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres firmy (wymagane)

Numer tel. (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat szkolenia (wymagane)

Liczba osób (wymagane)

Data szkolenia

NIP

Faktura VAT
tak

Informacje dodatkowe lub uwagi

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

O szkoleniach otwartych

Co ważne, warsztaty w Firmie Kreator prowadzone są sprawdzonymi metodami, które gwarantują zdobycie wielu praktycznych umiejętności. Czyli zajęcia prowadzone są metodą aktywnego treningu. W związku z tym każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia i nauczenia się nowych technik.

W szczególności przyjemną atmosferę szkolenia przeplata ciekawa i przydatna wiedza. Czyli są to ćwiczenia praktyczne, symulacje i case’y. Dlatego forma nauki jest tak zorganizowana, aby uczestnikom stworzyć przyjemną i sprzyjającą atmosferę do uczenia się. Co najważniejsze, warsztaty odbierane są przez uczestników jako profesjonalne, jednocześnie przyjazne i pełne pozytywnej energii.

Należy pamiętać, że charakter zajęć aktywnie angażuje uczestników w proces nauki. W związku z tym zawiera ćwiczenia praktyczne, symulacje, scenki, zadania i prezentacje. Czyli naprzemiennie wiedza jest przeplatana praktyką, ćwiczeniami, analizami i technikami. Uczestnicy otrzymują konkretne wzorce do pracy i na ich podstawie dopasowują swoje realne sytuacje zawodowe. Dodatkowo ćwiczą je pod okiem trenera, konsultując i sprawdzając. W ten sposób otrzymują na bierząco informacje zwrotne o wykonywanych zadaniach. Reasumując, każdy uczestnik warsztatów wykonuje poprawnie wszystkie ćwiczenia na szkoleniu.

Nauka kończy się wręczeniem certyfikatu potwierdzającego udział w treningu.

Trenerzy, czyli nasza świetna kadra

Godnym uwagi jest fakt, że warsztaty prowadzone są przez doskonałych trenerów, którzy swoją wiedzę zdobywali w sposób praktyczny. Dlatego posiadają wysokie kompetencje szkoleniowe i bogate doświadczenie zawodowe. Przede wszystkim misją trenera jest wzrost umiejętności uczestników. Czyli najważniejszy cel trenera to nauczyć! Dlatego szczególną uwagę kładziemy na umiejętność przekazywania wiedzy oraz zdolności edukacyjne naszej kadry trenerskiej.

Każdy trener posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów. Z pewnością przyjazne osobowości w połączeniu z wysokimi kompetencjami przyniosą niebywałe efekty u naszych uczestników szkoleń.

Materiały szkoleniowe

W trakcie trwania zajęć uczestnicy otrzymują bogate materiały szkoleniowe. Przede wszystkim zawierają wiedzę omawianą podczas warsztatów. W związku z tym posiadają wiele przykładowych technik i ich rozwiązań. Należy pamiętać, że skrypt pełni zadanie banku wiedzy z konkretnymi przykładami. W związku z tym w okresie poszkoleniowym wielu uczestników może przypomnieć sobie omawiane zagadnienia i utrwalić techniki. Dlatego skrypt został przygotowany w taki sposób, aby umożliwiał przypomnienie technik w prosty i praktyczny sposób w przyszłości.

Czyli jak należy wykorzystywać i używać skrypt szkoleniowy? Przede wszystkim po zakończeniu warsztatów, przez kilka najbliższych tygodni należy go mieć przy swoim stanowisku pracy. Następnie w wolnych chwilach przeglądać techniki i przypominać sobie ich konstrukcję. Zwłaszcza po rozmowie z Klientem zweryfikować i zidentyfikować zastosowane techniki. Aby dobrze i skutecznie stosować techniki ze skryptu, należy je na początku bardzo dobrze przyswoić. W ten sposób efekt będzie gwarantowany!

Dodatkowo na zajęciach uczestnicy otrzymują ciekawe materiały dodatkowe, jako uzupełnienie ćwiczeń, testów, zadań.

Informacje organizacyjne

Zgłoszenie udziału w szkoleniu otwartym Wrocław

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapoznać się z Regulaminem szkoleń otwartych.

Należy pamiętać o przesłaniu wypełnionego zgłoszenia udziału lub informacji na [email protected]. Następnie w odpowiedzi otrzymają Państwo formalny dokument „Zgłoszenie udziału”. Wypełnienie dokumentu i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa. Następnie po odesłaniu dokumentu uznaje się, że zgłoszenie zostało formalnie przyjęte.

Szkolenia otwarte odbywają się pod poniższym adresem, czyli pod adresem siedziby firmy Kreator:

KREATOR Sp. z o.o.

Al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław
Budynek C

Link do mapy Google

Należy pamiętać co ze sobą zabrać na szkolenia otwarte Wrocław?

Weź ze sobą małą karteczkę, na której zapisz, co spakować w teczkę:
Przede wszystkim Dobry humor,
Mnóstwo chęci,
Głowę skłonną do pamięci.

Uczestnicy szkoleń otrzymują:

  • bogate materiały szkoleniowe
  • certyfikat potwierdzający udział w treningu
  • lunch
  • przerwy kawowe w trakcie całego szkolenia (w tym słodki poczęstunek i napoje)

Osobom spoza Wrocławia z przyjemnością pomożemy w znalezieniu noclegu!

ZAPISZ SIĘ TERAZ i kliknij link: zgłoszenie na szkolenie otwarte.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy fv proformę.

Zapraszamy!