Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte Wrocław dla pracowników

Szkolenia otwarte Wrocław – doskonała forma indywidualnego podnoszenia umiejętności. Firma Kreator zaprasza Państwa do udziału w szkoleniach otwartych we Wrocławiu w siedzibie naszej firmy. Dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższą listą warsztatów i wybrać coś ciekawego dla siebie lub swoich pracowników. Przede wszystkim takie spotkania dają możliwość wymiany poglądów i wiedzy z uczestnikami innych firm. Mianowicie, często bywa tak, że na jednym warsztacie spotykają się przedstawiciele kilku branż. Daje to okazję do wymiany kontaktów biznesowych, jak również wymiany poglądów, doświadczenia z innymi uczestnikami zajęć.

Te warsztaty, to w szczególności możliwość przeszkolenia pojedynczych osób, gdy nie udaje się Państwu zebrać większej grupy uczestników. Czyli pojedyncze osoby mogą skorzystać z warsztatów i wzbogacać swoje umiejętności.

Szkolenia otwarte Wrocław – zakres warsztatów

Zapraszamy Państwa zainteresowanych zagadnieniami z zakresu sprzedaży, zarządzania zespołem, reklamacji, przeprowadzania prezentacji, asertywności oraz windykacji. Dlatego warto regularnie odwiedzać ten dział, gdyż wybiórczo organizujemy warsztaty dla “koneserów”, unikatowe. Przede wszystkim zachęcamy do subskrypcji newslettera firmowego, znajdującej po prawej stronie serwisu, na wysuwającym się buttonie (pod Facebook i YouTube). Warsztaty przeprowadzane są w trybie jedno lub dwudniowym. Ponadto zagadnienia programowe są tak skonstruowane, aby każdy z uczestników mógł je przełożyć na swoją specyfikę pracy.

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach w firmie KREATOR. Prócz samej nauki, istnieje możliwość wymiany doświadczeń i poglądów z innymi uczestnikami, którzy reprezentują inne firmy i często różnorodne branże. To ciekawy zbiór doświadczeń i pomysłów, który wesprze Państwa warsztat i wiedzę.

Harmonogram – szkolenia otwarte Wrocław

    Zobacz program warsztatów

Termin

Inwestycja

   Profesjonalna obsługa reklamacji06 marca 2019
(1 dzień – środa)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Prawa Konsumenta i Przedsiębiorcy07 marca 2019
(1 dzień – czwartek)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Trening asertywności28 marca 2019
(1 dzień – czwartek)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Techniki sprzedażyzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
990 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Kierowanie zespołemzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie czasem pracyzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Jak zatrzymać pracowników w firmiezapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie relacjami z dostawcamizapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Windykacje należności – techniki negocjacjizapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Sztuka prezentacjizapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Negocjacje zakupowezapytaj o termin
(2 dni )
godziny 9:00-15:30
990 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie stresemzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Motywowanie pracownikówzapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Train The Trainerszapytaj o termin
(2 dni)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie pokoleniami X Y Zzapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Przeciwdziałanie mobbingowizapytaj o termin
(1 dzień)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)

Zgłoszenie na szkolenia otwarte Wrocław

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres firmy (wymagane)

Numer tel. (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat szkolenia (wymagane)

Liczba osób (wymagane)

Data szkolenia

NIP

Faktura VAT
tak

Informacje dodatkowe lub uwagi

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „KREATOR” Sp. z o.o., al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław, moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

O szkoleniach otwartych

Warsztaty w Firmie Kreator prowadzone są sprawdzonymi metodami, które gwarantują zdobycie wielu praktycznych umiejętności. Dlatego zajęcia prowadzone są metodą aktywnego treningu, co sprawia, że każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia i nauczenia się nowych technik.

Przyjemną atmosferę szkolenia przeplata ciekawa i przydatna wiedza, ćwiczenia praktyczne, symulacje i case’y. Dlatego forma nauki jest tak zorganizowana, aby uczestnikom stworzyć przyjemną i sprzyjającą atmosferę do uczenia się. Warsztaty odbierane są przez uczestników jako profesjonalne, jednocześnie przyjazne i pełne pozytywnej energii.

Należy zaznaczyć, że charakter zajęć aktywnie angażuje uczestników w proces nauki. Zawiera ćwiczenia praktyczne, symulacje, scenki, zadania i prezentacje. Naprzemiennie wiedza jest przeplatana praktyką, ćwiczeniami, analizami i technikami. Uczestnicy otrzymują konkretne wzorce do pracy i na ich podstawie dopasowują swoje realne sytuacje zawodowe. Ćwiczą je pod okiem trenera, konsultując i sprawdzając. Otrzymują informacje zwrotne o wykonywanych zadaniach. Każdy uczestnik warsztatów wykonuje wszystkie ćwiczenia na szkoleniu.

Nauka kończy się wręczeniem certyfikatu potwierdzającego udział w treningu.

Trenerzy

Warsztaty prowadzone są przez doskonałych trenerów, którzy swoją wiedzę zdobywali w sposób praktyczny. Wszyscy trenerzy KREATOR posiadają wysokie kompetencje szkoleniowe i bogate doświadczenie zawodowe. Stąd najważniejszy cel trenera to nauczyć! Dlatego szczególną uwagę kładziemy na umiejętność przekazywania wiedzy oraz zdolności edukacyjne naszej kadry trenerskiej.

Każdy trener posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów. Przyjazne osobowości w połączeniu z wysokimi kompetencjami w uczeniu przynoszą niebywałe efekty u naszych uczestników szkoleń.

Materiały szkoleniowe

W trakcie trwania zajęć uczestnicy otrzymują bogate materiały szkoleniowe. Zawierają wiedzę omawianą podczas warsztatów, posiadają wiele przykładów technik i rozwiązań. Należy pamiętać, że skrypt pełni zadanie banku wiedzy z przykładami konkretnych sposobów pracy. Z doświadczenia wiemy, że w okresie poszkoleniowym wielu uczestników chce przypomnieć sobie omawiane zagadnienia i utrwalić techniki. Stąd skrypt został przygotowany w taki sposób, aby umożliwiał przypomnienie technik w prosty i praktyczny sposób w przyszłości.

Jak należy wykorzystywać i używać skrypt szkoleniowy? Przede wszystkim po zakończeniu warsztatów, przez kilka najbliższych tygodni należy go mieć przy swoim stanowisku pracy. Czyli w wolnych chwilach należy przeglądać techniki i przypominać sobie ich konstrukcję. Po rozmowie z Klientem zweryfikować i zidentyfikować zastosowane techniki w rozmowie. Aby dobrze i skutecznie stosować techniki ze skryptu, należy je na początku bardzo dobrze przyswoić. Efekt gwarantowany!

Na zajęciach uczestnicy dodatkowo otrzymują ciekawe materiały dodatkowe, jako uzupełnienie ćwiczeń, testów, zadań.

Informacje organizacyjne

Zgłoszenie udziału w szkoleniu otwartym Wrocław

Warunkiem wzięcia udziału w warsztacie jest zapoznanie się z Regulaminem szkoleń otwartych.

Jednocześnie prosimy o przesłanie wypełnionego zgłoszenia udziału lub informacji o chęci wzięcia udziału na [email protected]. Wtedy w odpowiedzi otrzymają Państwo formalny dokument „Zgłoszenie udziału”. Wypełnienie dokumentu i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa. Następnie po odesłaniu dokumentu uznaje się, że zgłoszenie zostało formalnie przyjęte.

Wszystkie warsztaty z powyższej tabeli odbywają się pod poniższym adresem, który jest również adresem siedziby firmy Kreator:

KREATOR Sp. z o.o.

Al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław
Budynek C

Link do mapy Google

Co ze sobą zabrać na szkolenia otwarte Wrocław?

Weź ze sobą małą karteczkę, na której zapisz, co spakować w teczkę:
Dobry humor,
Mnóstwo chęci,
Głowę skłonną do pamięci.

Uczestnicy szkoleń otrzymują:

  • bogate materiały szkoleniowe
  • certyfikat potwierdzający udział w treningu
  • lunch
  • przerwy kawowe w trakcie całego szkolenia (słodki poczęstunek i napoje)

Osobom spoza Wrocławia z przyjemnością pomożemy w znalezieniu noclegu!

ZAPISZ SIĘ TERAZ i kliknij link: zgłoszenie na szkolenie otwarte.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy fv proformę.

Zapraszamy!