SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Szanowni Kandydaci na stanowisko Specjalista do spraw sprzedaży

Specjalista do spraw sprzedaży to stanowisko dla osób energicznych, pomysłowych i proaktywnych. Jest to stanowisko przeznaczone dla osób lubiących kontakt z klientami. A także osób, które swoje umiejętności organizacyjne oceniają na wysokim poziomie. Zapraszamy do pracy w młodym i energicznym zespole. Jeżeli lubisz wyzwania, pozytywną energię i masz przyjazny temperament, złóż swoje dokumenty aplikacyjne. Napisz do nas list, w którym uzasadnij swoją kandydaturę oraz dołącz CV.

Opisz nam swoje umiejętności, kwalifikacje oraz uzasadnij, dlaczego akurat Ciebie powinniśmy włączyć do naszego zespołu. Jeżeli wydaje Ci się, że spełniasz poniższe parametry i oczekiwania, nie zwlekaj, napisz do nas!

Zapraszamy do współpracy!

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż usług doradczych i szkoleniowych klientom biznesowym
  • organizacja  projektów szkoleniowych
  • kontakt i opieka nad stałymi klientami firmy

Wymagania:

  • wysokie kompetencje w zakresie sprzedaży i obsługi klienta
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i współpracy
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowana/-y dołączeniem do naszego zespołu

prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV  na adres:

[email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
W przypadku chęci wzięcia udziału także w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez KREATOR Sp. z o.o.), także klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji także przyszłych procesów rekrutacji”.

Zobacz też STAŻ W DZIALE SZKOLEŃ