Specjalista do spraw sprzedaży

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Szanowni Kandydaci na stanowisko Specjalista do spraw sprzedaży

Specjalista do spraw sprzedaży to przede wszystkim stanowisko dla osób energicznych, pomysłowych i proaktywnych. Dodatkowo jest to stanowisko przeznaczone dla osób lubiących kontakt z klientami. A także osób, które swoje umiejętności organizacyjne oceniają na wysokim poziomie. W związku z tym zapraszamy do pracy w młodym i energicznym zespole. Jeżeli lubisz wyzwania, pozytywną energię i masz przyjazny temperament, złóż swoje dokumenty aplikacyjne. Czyli napisz do nas list, w którym uzasadnij swoją kandydaturę oraz dołącz CV.

Co najważniejsze opisz nam swoje umiejętności, kwalifikacje oraz powiedz, dlaczego akurat Ciebie powinniśmy włączyć do naszego zespołu. Jeżeli wydaje Ci się, że spełniasz poniższe parametry i oczekiwania, nie zwlekaj, napisz do nas!

Zapraszamy do współpracy!

Zakres obowiązków prowadzonych na tym stanowisku:

  • przede wszystkim sprzedaż usług doradczych i szkoleniowych klientom biznesowym
  • organizacja  projektów szkoleniowych dla nowych oraz stałych klientów
  • kontakt i opieka nad stałymi klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych klientom nowym i obecnym

Chcemy, aby kandydat spełnił wymagania:

  • umiejętności i zaangażowanie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność
  • dobra znajomość pakietu MS Office , która jest niezbędna do przygotowywania dokumentów

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i współpracy
  • udział w ciekawych projektach szkoleniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego, dokształcenia, wzbogacenia o ciekawą i praktyczną wiedzę naukową
  • wynagrodzenie, na które masz wpływ

Jeśli jesteś zainteresowana/-y dołączeniem do naszego zespołu

prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV  na adres:

[email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
W przypadku chęci wzięcia udziału także w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez KREATOR Sp. z o.o.), także klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji także przyszłych procesów rekrutacji”.

Zobacz też STAŻ W DZIALE SZKOLEŃ