Mikołaj Dla Managera – konferencja 2023 – Manager i Dzika Radość

Konferencja Mikołaj dla Managera 2023 – Manager i Dzika Radość

 

 

Konferencja MDM 2023 – Prelegenci

Konferencja MDM 2023 to kolejni wspaniali prelegenci naszej konferencji Mikołaj dla Managera. W tym roku rozpiętość branż, w których działają nasi mówcy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zobacz, kto występował na naszej 2023 roku i jakie temat prezentował:

Michał Futyra

Temat wystąpienia: „Hau’oli, czyli o sensach i znaczeniach radości w kulturach świata”

Trener KREATOR z zakresu komunikacji i negocjacji międzykulturowych, wykładowca akademicki. Absolwent Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz Kent School of English, dziennikarz i podróżnik.

Katarzyna Grzempowska

Temat wystąpienia: „Jak być radosnym w niedoskonałym świecie?”

Z zawodu menadżerka i trenerka biznesu. Wyedukowana psycholożka. Zawodowo i biznesowo założycielka i prezeska zarządu firmy szkoleniowo-doradczej KREATOR. Zdefiniowana w takiej oto pigułce: twórczyni, wytwórczyni i odtwórczyni.

Dr Wiesław Ślósarz

Temat wystąpienia: „Seks i władza – od afirmacji do zawirowań”

dr Wiesław Ślósarz – Seksuolog i psycholog kliniczny, biegły sądowy. Od 1988 roku kieruje pierwszą na Dolnym Śląsku Prywatną Poradnią Seksuologiczną i Psychologiczną. Absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Katarzyna Ballou

Temat wystąpienia: „Joga  śmiechu w praktyce”

Nauczycielka jogi i medytacji; multiinstrumentalistka, hipno- i dźwiękoterapeutka. Ma 20 lat doświadczenia w biznesie na stanowiskach menadżerskich w sektorach kreacji, marketingu i zarządzania. Ukończyła szkolenia z zakresu jogi i hipnozy w Polsce oraz w Indiach.

Marcin Kostrzyński

Temat wystąpienia: „Zwierzęca radość”

Autor filmów, obserwator przyrody. Współautor i gość wielu programów telewizyjnych. Stały współpracownik programu „Dzień Dobry TVN”. Autor kanału na YouTube: „Marcin z lasu” oraz Video bloga na Facebooku pod swoim nazwiskiem. Autor książki „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”.

Bartosz Zamirowski

Temat wystąpienia: „Przestańcie! Przestańmy! Przestań!”

Zawodowo, biznesowo – Partner zarządzający firmy doradczej Bizlab, wspierającej ludzi i biznes w osiąganiu najlepszych wyników. Specjalizuje się w doradzaniu szerokiej populacji managerów, handlowców, badaniami organizacji oraz coach-mentoringiem.

A dla przypomnienia zobaczcie co się działo w 2018 roku. Zobacz Mikołaj dla Managera 2019!

Możesz również zobaczyć poszczególne wystąpienia MDM 2018 na kanale YouTube Kreator.