motywacja zespołu kurs online

Motywowanie zespołu szkolenie online

Motywacja zespołu kurs online

Motywacja zespołu – kurs online, który uczy budowania motywacji w czasach kryzysu. Zazwyczaj będąc uczestnikami globalnych, trudnych sytuacji, na początku doznajemy pewnego szoku. Przede wszystkim każdy z nas inaczej reaguje. Naturalnym jest, że w wielu z nas takie sytuacje powodują paraliż, hamulec działań. W związku z tym niektórzy przeżywają kryzys psychiczny, emocjonalny, niemoc, tracimy wiarę. Dlatego za pomocą motywacji zespołu kurs online mamy wpływ na samopoczucie, morale oraz motywację pracowników.

Co ciekawe, w trudnych momentach niektórzy widzą szansę i wyzwania, które można w tej trudnej sytuacji realizować. Przede wszystkim wykorzystać kryzys do doskonalenia się i rozwoju. Wtedy uruchamiają wszelkie twórcze pokłady, dzięki którym powstają niestandardowe pomysły. I nagle się okazuje, że będzie bardzo ciężko, ale wszystko da się przetrwać.

Faktem jest, że niespodziewane kryzysy wpływają na organizację destabilizująco. Zwłaszcza w naszej rzeczywistości kryzysowej dochodzi do wielu zaburzeń organizacyjnych. Ale najważniejsze, żeby się szybko z tego szoku otrząsnąć i przejść do działania. W związku z tym, im mocniej będziemy się trzymać wyznaczonych procedur, tym szybciej będziemy sprawni do twórczego działania.

Dzięki warsztatowi motywacja zespołu kurs online – Zdalne motywowanie zespołu, będziecie mieli realny wpływ na motywację swoich pracowników. Przede wszystkim wpływ na ich samopoczucie i optymizm. Co dalej przełoży się na działania, chęć podejmowania wyzwań i pokonywania barier. Należy pamiętać, że te cechy będą stały w konfrontacji z trudnymi sytuacjami. Dlatego poprzez Waszą postawę macie możliwość wpływania na postawy Waszych podwładnych. Tym samym budować więź, prawdziwy zespół, społeczność, która wspólnie dokona więcej,  niż sami, w pojedynkę.

Czyli mamy dwa wyjścia … Albo będziemy słuchać marudzenia  i biadolenia, albo otrzymamy garść ciekawych podpowiedzi i wsparcia od zmotywowanego zespołu. Aby tego dokonać najpierw musimy zadbać o Motywowanie zespołu w tych trudnych czasach.

Program Motywacja Zespołu kurs online
  

 Blok 1. Motywacja pod lupą

 Czas trwania: 2 godziny

 • Pandemia, praca w domu i poczucie zagrożenia – czyli jak działa ludzka psychika w warunkach stresu?
 • Dojrzałe i niedojrzałe reakcje pracowników na stres
 • Psychologia szefa i pracownika w kryzysie
 • Złota 5 motywacji – czyli co motywuje ludzi? Wyniki polskich badań nad motywacją. Jakie potrzeby mają pracownicy dzisiaj? Co ludzie tracą?
 • Motywujące exposé szefa dla zespołu – ćwiczenia
    

 Blok 2. Bądź prawdziwym liderem! – Motywacja zespołu kurs online

 Czas trwania: 2 godziny

 • Poradnik przetrwania – czyli wytyczne dla szefa
 • Power przełożonego i budowanie motywacji zespołu – jak to zrobić?
 • Wspierająca komunikacja i techniki empatyczne. Ćwiczenia praktyczne
 • Techniki komunikacji na trudne sytuacje:

– rozmowa z pracownikami niemogącymi skupić się na pracy
– jak radzić sobie z obniżeniem nastroju podwładnego?
– gdy pracownik traci nadzieję…
– jak budować morale zespołu?
– trudne sytuacje uczestników szkolenia

Informacje organizacyjne kursu online Motywacja Zespołu

Ilość uczestników w grupie: do 10 osób

Grupa pracowników: kadra kierownicza

Czas trwania: 2 bloki x 2 godziny = 4 godzin

Forma szkolenia: platforma – webinarium

Motywacja zespołu kurs online możemy zaprojektować w oparciu o indywidualne potrzeby i specyfikę zgłoszona przez Państwa. Prosimy o skorzystanie z ZAPYTANIA OFERTOWEGO lub kontakt z naszymi doradcami:

tel. kom. + 48 503 129 393

[email protected]

Zobacz wszystkie nasze SZKOLENIA ON-LINE