Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte dla indywidualnych pracowników

Firma Szkoleniowa Kreator, specjalizowaniu się nie tylko w szkoleniach zamkniętych, organizuje również szkolenia otwarte, na wybrane zagadnienia. Prosimy o zapoznanie się z poniższą listą warsztatów i wybrać coś ciekawego dla siebie lub swoich pracowników. Szkolenia otwarte dają możliwość wymiany poglądów i wiedzy z uczestnikami innych firm. Często bywa tak, że na jednym zagadnieniu spotykają się przedstawiciele kilku branż. Daje to możliwość wymiany kontaktów biznesowych, jak również wymiany poglądów, doświadczenia z innymi uczestnikami warsztatów.

Te warsztaty, to również możliwość do przeszkolenia pojedynczych osób, gdzie nie udaje się zebrać większej grupy szkoleniowej. Dzięki temu pojedyncze osoby mogą skorzystać z warsztatów szkoleniowych.

Szkolenia otwarte – zakres

Na szkolenia otwarte zapraszamy Państwa zainteresowanych zagadnieniami z zakresu sprzedaży, zarządzania zespołem, reklamacji, przeprowadzania prezentacji, asertywności oraz windykacji. Warto regularnie odwiedzać ten dział, gdyż wybiórczo organizujemy szkolenia dla „koneserów”, czy zagadnienia mniej popularne, unikatowe. Stąd zachęcamy do subskrypcji newslettera firmowego, znajdującej się w prawym, górnym narożniku serwisu. Warsztaty przeprowadzane są najczęściej w trybie dwudniowym, obejmującym zakres 12 godzin zegarowych (po 6 godzin każdego dnia). Choć na życzenie naszych klientów organizujemy również jednodniowe treningi. Zagadnienia programowe są tak skonstruowane i przygotowane, aby każdy z uczestników mógł je przełożyć na swoje doświadczenia i specyfikę pracy.

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach otwartych w firmie KREATOR. Prócz samej nauki, istnieje możliwość wymiany doświadczeń i poglądów z innymi uczestnikami, którzy reprezentują inne firmy i często różnorodne branże.

Aktualne szkolenia otwarte znajdują się w lewym menu

Najcenniejsze w edukacji

  • szkolenie warsztatowe
  • aktywny trening
  • ćwiczenia praktyczne
  • scenki symulacyjne
  • bogaty skrypt szkoleniowy
  • skuteczne techniki
  • wzorce rozmów
  • analizy zachowań
  • certyfikat potwierdzający udział

 

   O szkoleniach

W trakcie warsztatów nabędą Państwo wielu praktycznych umiejętności. Zajęcia prowadzone są metodą aktywnego treningu, co sprawia, że każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia i nauczenia się nowych technik.
Przyjemną atmosferę szkolenia przeplata ciekawa i przydatna wiedza, ćwiczenia praktyczne, aktywny trening i case’y. Forma nauki jest tak zorganizowana, aby uczestnikom stworzyć przyjemną i energetyczną atmosferę do uczenia się. Stąd na szkoleniu nie brakuje elementów zaskakujących, intrygujących i różnorodnych.

   Harmonogram najbliższych szkoleń otwartych

Temat

Termin

Inwestycja

Ocena kondycji finansowej kontrahenta

5-6 października 2017
(czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30

1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)

Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy18 października 2017
(środa)
godziny 9:00-14:30
550 zł netto od osoby
(+23% VAT)
Najlepsze techniki sprzedaży i negocjacji 26-27 października 2017
(czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30
990 zł netto od osoby
(+23% VAT)
Podejmowanie decyzji7-8 listopada 2017
(wtorek-środa)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
Efektywne zarządzanie zespołem9-10 listopada 2017
(czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
Triki i taktyki negocjacyjne13-14 listopada 2017
(poniedziałek-wtorek)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
Komunikacja asertywna w sytuacjach zawodowych23 listopada 2017
(czwartek)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
Doskonałe prezentacje30 listopada-1 grudnia 2017
(czwartek-piątek)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)

   Trenerzy

Warsztaty prowadzone są przez doskonałych trenerów, z doświadczeniem praktycznym w szkolonej dziedzinie. Wszyscy trenerzy KREATOR posiadają wysokie kompetencje szkoleniowe i bogate doświadczenie zawodowe. Najważniejszy cel trenera to nauczyć! A nie tylko przeprowadzić szkolenie. Dobrego nauczyciela poznaje się po tym, jak mądrzy są jego uczniowie. Dlatego szczególną uwagę kładziemy na umiejętność przekazywania wiedzy oraz zdolności edukacyjne naszej kadry szkoleniowej.
Każdy trener posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie w prowadzeniu warsztatów szkoleniowych. Przyjazne osobowości w połączeniu z wysokimi kompetencjami w uczeniu przynoszą niebywałe efekty u naszych uczestników szkoleń.

   Materiały szkoleniowe

W czasie trwania szkolenia uczestnicy otrzymują bogate materiały szkoleniowe. Zawierają wiedzę omawianą podczas warsztatów, posiadają wiele konkretnych technik i rozwiązań. Skrypt szkoleniowy ma pełnić zadanie banku wiedzy szkoleniowej z przykładami konkretnych technik i rozwiązań. Z doświadczenia wiemy, że w okresie poszkoleniowym wielu uczestników chce przypomnieć sobie omawiane zagadnienia i utrwalić techniki. Stąd skrypt został przygotowany w taki sposób, aby umożliwiał przypomnienie technik w prosty i praktyczny sposób.

Na zajęciach uczestnicy dodatkowo otrzymują ciekawe materiały dodatkowe, jako uzupełnienie ćwiczeń, testów, zadań.

 

   Informacje organizacyjne

Szkolenia otwarte odbywają się pod poniższym adresem, który jest również adresem siedziby firmy Kreator:

KREATOR Sp. z o.o. 

Al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław
Budynek C.

Co ze sobą zabrać?

Weź ze sobą małą teczkę, na której zapisz, co spakować w teczkę:
Dobry humor,
Mnóstwo chęci,
Głowę skłonną do pamięci.

Uczestnicy szkoleń otrzymują także:

– certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu

– lunch

– napoje i drobny poczęstunek

Osobom spoza Wrocławia pomożemy chętnie w znalezieniu noclegu.

Zapraszamy!