Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte dla pracowników

Szkolenia otwarte – doskonała forma indywidualnego szkolenia. Firma Szkoleniowa Kreator zaprasza Państwa do udziału w szkoleniach otwartych. Prosimy o zapoznanie się z poniższą listą warsztatów i wybrać coś ciekawego dla siebie lub swoich pracowników. Tego typu spotkania dają możliwość wymiany poglądów i wiedzy z uczestnikami innych firm. Często bywa tak, że na jednym zagadnieniu spotykają się przedstawiciele kilku branż. Daje to możliwość wymiany kontaktów biznesowych, jak również wymiany poglądów, doświadczenia z innymi uczestnikami warsztatów.

Te warsztaty, to również możliwość do przeszkolenia pojedynczych osób, gdzie nie udaje się zebrać większej grupy szkoleniowej. Dzięki temu pojedyncze osoby mogą skorzystać z warsztatów szkoleniowych.

Szkolenia otwarte – zakres

Na szkolenia otwarte zapraszamy Państwa zainteresowanych zagadnieniami z zakresu sprzedaży, zarządzania zespołem, reklamacji, przeprowadzania prezentacji, asertywności oraz windykacji. Warto regularnie odwiedzać ten dział, gdyż wybiórczo organizujemy warsztaty dla „koneserów”, unikatowe. Stąd zachęcamy do subskrypcji newslettera firmowego, znajdującej się w prawym, górnym narożniku serwisu. Warsztaty przeprowadzane są w trybie jedno lub dwudniowym. Zagadnienia programowe są tak skonstruowane i przygotowane, aby każdy z uczestników mógł je przełożyć na swoje doświadczenia i specyfikę pracy.

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach w firmie KREATOR. Prócz samej nauki, istnieje możliwość wymiany doświadczeń i poglądów z innymi uczestnikami, którzy reprezentują inne firmy i często różnorodne branże. To ciekawy zbiór doświadczeń i pomysłów, który może wesprzeć Państwa warsztat i wiedzę.

 

Harmonogram najbliższych szkoleń otwartych

    Zobacz program szkolenia

Termin

Inwestycja

   Sztuka prezentacji29-30 listopada 2017
(środa-czwartek)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Kierowanie zespołem11-12 grudnia 2017
(poniedziałek-wtorek)
godziny 9:00-15:30
1090 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Zarządzanie stresem13 grudnia 2017
(środa)
godziny 9:00-16:00
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Techniki sprzedaży18-19 grudnia 2017
(poniedziałek-wtorek)
godziny 9:00-15:30
990 zł netto od osoby
(+23% VAT)
   Windykacje należności – techniki negocjacji24 stycznia 2018
(środa)
godziny 9:00-16:30
650 zł netto od osoby
(+23% VAT)

 

O szkoleniach otwartych

Warsztaty w Firmie Kreator prowadzone są sprawdzonymi metodami, które gwarantują zdobycie wielu praktycznych umiejętności. Zajęcia prowadzone są metodą aktywnego treningu, co sprawia, że każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia i nauczenia się nowych technik.

Przyjemną atmosferę szkolenia przeplata ciekawa i przydatna wiedza, ćwiczenia praktyczne, symulacje i case’y. Forma nauki jest tak zorganizowana, aby uczestnikom stworzyć przyjemną i sprzyjającą atmosferę do uczenia się. Warsztaty odbierane są przez uczestników jako profesjonalne jednocześnie przyjazne i pełne pozytywnej energii.

Szkolenie aktywnie angażuje uczestników w proces nauki. Zawiera ćwiczenia praktyczne, symulacje, scenki, zadania i prezentacje. Naprzemiennie wiedza jest przeplatana praktyką, ćwiczeniami, analizami i technikami. Uczestnicy otrzymują konkretne wzorce do pracy i na ich podstawie dopasowują swoje realne sytuacje zawodowe. Ćwiczą je pod okiem trenera, konsultując i sprawdzając. Otrzymują informacje zwrotne o wykonywanych zadaniach. Każdy uczestnik szkolenia wykonuje wszystkie zadane ćwiczenia na szkoleniu.

Szkolenie kończy się wręczeniem certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

 

Trenerzy

Warsztaty prowadzone są przez doskonałych trenerów, którzy swoją wiedze zdobywali w sposób praktyczny. Wszyscy trenerzy KREATOR posiadają wysokie kompetencje szkoleniowe i bogate doświadczenie zawodowe. Najważniejszy cel trenera to nauczyć! Dobrego nauczyciela poznaje się po tym, jak mądrzy są jego uczniowie. Dlatego szczególną uwagę kładziemy na umiejętność przekazywania wiedzy oraz zdolności edukacyjne naszej kadry szkoleniowej.

Każdy trener posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie w prowadzeniu warsztatów szkoleniowych. Przyjazne osobowości w połączeniu z wysokimi kompetencjami w uczeniu przynoszą niebywałe efekty u naszych uczestników szkoleń.

 

Materiały szkoleniowe

W czasie trwania szkolenia uczestnicy otrzymują bogate materiały szkoleniowe. Zawierają wiedzę omawianą podczas warsztatów, posiadają wiele konkretnych technik i rozwiązań. Skrypt szkoleniowy ma pełnić zadanie banku wiedzy szkoleniowej z przykładami konkretnych technik i rozwiązań. Z doświadczenia wiemy, że w okresie poszkoleniowym wielu uczestników chce przypomnieć sobie omawiane zagadnienia i utrwalić techniki. Stąd skrypt został przygotowany w taki sposób, aby umożliwiał przypomnienie technik w prosty i praktyczny sposób w przyszłości.

Jak należy wykorzystywać i używać skrypt szkoleniowy? Po szkoleniu, przez kilka najbliższych tygodni należy go mieć cały czas przy sobie. W wolnych chwilach należy przeglądać techniki i przypominać sobie ich konstrukcję. Po rozmowie z Klientem zweryfikować i zidentyfikować zastosowane techniki w rozmowie. Aby dobrze i skutecznie stosować techniki ze skryptu, należy je na początku bardzo dobrze przyswoić. Efekt gwarantowany!

Na zajęciach uczestnicy dodatkowo otrzymują ciekawe materiały dodatkowe, jako uzupełnienie ćwiczeń, testów, zadań.

 

Informacje organizacyjne

Zgłoszenie udziału w szkoleniu

Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia udziału lub przesłania informacji o chęci wzięcia udziału w szkoleniu na [email protected] W odpowiedzi otrzymają Państwo formalny dokument „Zgłoszenie udziału w szkoleniu otwartym”. Wypełnienie dokumentu i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa. Po odesłaniu dokumentu uznaje się, że zgłoszenie zostało formalnie przyjęte.

Wszystkie warsztaty z powyższej tabeli odbywają się pod poniższym adresem, który jest również adresem siedziby firmy Kreator:

KREATOR Sp. z o.o.

Al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław
Budynek C

Link do mapy Google

Co ze sobą zabrać?

Weź ze sobą małą karteczkę, na której zapisz, co spakować w teczkę:
Dobry humor,
Mnóstwo chęci,
Głowę skłonną do pamięci.

Uczestnicy szkoleń otrzymują:

  • bogate materiały szkoleniowe
  • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu
  • lunch
  • przerwy kawowe w czasie całego szkolenia (słodki poczęstunek i napoje)

 

Osobom spoza Wrocławia z przyjemnością pomożemy w znalezieniu noclegu!

ZAPISZ SIĘ TERAZ i kliknij link: zgłoszenie na szkolenie otwarte.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy fv proformę.

Zapraszamy!